Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dziennikwschodni.pl Czekamy na opinie

Utworzony przez pake, 3 czerwca 2011 r. o 12:48 Powrót do artykułu
brakuje w ankiecie "obie są zwyczajnie słabe, sorry" oraz opcji "stara była najlepsza", która zdobyłaby najwięcej głosów [: http://i53.tinypic.com/2u72aus.jpg - pierwsza bije i kojarzy się z onet'em - obie mają napakowane za dużo treści - obie są niewygodne w obsłudze - pogodzenie tylu portali to zadanie widać nazbyt trudne + będzie ascetyczna wersja mobilna m.dziennikwschodni.pl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie wersja nr. 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara wersja byla najlepsza.Te nowe sa strasznie nieprzejzyste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wersja 3 czyli powrót do dawnej strony żadna z tych najlepsza była stara wersja;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nektórzy po zmianie wersji na nowszą całkowicie rezygnują z tej strony. W ten sposób tracimy klientów. są programy zajmujące się liczeniem odwiedzin witryn , zobaczcie jak drastycznie spadła liczba odwiedzi strony kuriera lub interii zmieniajcie więcej a stronę DW będzie odwiedzał tylko jej moderator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co bym zmienił? "Dziennikarzy", którzy nie mają nic wspólnego z tym zawodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie można wrócić do starej wersji, to może po prostu na kolejnej nowej stworzyć dział w który będzie wyglądał jak stary, przykładowo klikamy na zakładkę "INFORMACJE LOKALNE" i przechodzimy do wszystkich informacji tak jak to było w starej wersji. Bądź utworzyć niżej przycisk "więcej" który będzie działał tak samo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają rację,obie są do niczego, ale jak zmienicie na tę pierwszą to pomimo całej sympatii do tej gazety więcej tu nie zajrzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie to jak przesuwając kursorem niechcący przez belkę "wiadomości" rozwija mi się lista miast i zasłania obraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
A ja mam pytanie: 1) Kto Wam doradzał takie zmiany jakie teraz prezentujecie bo sobie z wpisów nie przypominam (te obecne są tylko kosmetyczne)? 2) Dlaczego piszecie o "naszych" sugestiach a pokazujecie NTO? Grafikowi trudno było wstawić logo DW np. Firebugiem w Firefoxie? Czyżby zmiany dotyczyły wszystkich lub większości tych serwisów? Jeśli tak, to dlaczego piszecie o "naszych" sugestiach skoro to sugestie wszystkich nie tylko naszych ? Pozdrawia stały czytelnik DW, który nadal ma problem z odnalezieniem się na nowym portalu i zapewne nadal będzie miał taki problem skoro tylko nastąpią zmiany kosmetyczne.
Uwagi zbieramy od Czytelników wszystkich portali z naszej grupy, a więc także i Wasze czyli Czytelników DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
brakuje w ankiecie "obie są zwyczajnie słabe, sorry" oraz opcji "stara była najlepsza", która zdobyłaby najwięcej głosów [: http://i53.tinypic.com/2u72aus.jpg - pierwsza bije i kojarzy się z onet'em - obie mają napakowane za dużo treści - obie są niewygodne w obsłudze - pogodzenie tylu portali to zadanie widać nazbyt trudne + będzie ascetyczna wersja mobilna m.dziennikwschodni.pl ?
będzie wersja mobilna, pracujemy nad nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Co bym zmienił? "Dziennikarzy", którzy nie mają nic wspólnego z tym zawodem.
nasza redakcja jest otwarta dla każdego, kto tylko chce spróbować swoich sił w dziennikarstwie, zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
nektórzy po zmianie wersji na nowszą całkowicie rezygnują z tej strony. W ten sposób tracimy klientów. są programy zajmujące się liczeniem odwiedzin witryn , zobaczcie jak drastycznie spadła liczba odwiedzi strony kuriera lub interii zmieniajcie więcej a stronę DW będzie odwiedzał tylko jej moderator.
korzystamy z usług stron zajmujących się liczeniem odwiedzin, np. z Gemiusa oraz Google Analytics i w tej chwili liczba odwiedzających DW nie jest wcale niższa niż rok temu, kiedy strona miała jeszcze stary wygląd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary wygląd był zdecydowanie najlepszy. Prosty łatwy do ogarnięcia i nie był tak przesiąknięty treścią która niesamowicie zniechęca do czytania. Nie wiem jak inni ale mnie właściwie interesuje tylko okno "wiadomości lokalne" i od czasu do czasu "gry/nowinki techniczne" i tylko na to zwracam uwagę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie stara wersja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...