Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Jork szczepi na świńską grypę

Utworzony przez Podatny Na Grypę, 8 października 2009 o 14:28
A kiedy szczepionka będzie w Polsce? Resort zdrowia obiecywał, że na jesieni. Mamy... jesień. Co pani na to, pani Kopaczowa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ludzie, przecież w tej sztucznej panice dookoła świńskiej grypy chodzi o kasę...
0
Czy Wiecie, że szczepionki nawet gdyby były przebadane, nie były do końca znane osobom je przyjmującym. Z tego względu, że i tak negawtywne skutki zataiłaby pewnie firma. Bo takie na pewno są. Chodzi o unicestwienie ludzi przez powolne ich zabijanie właśnie szczepionkami z rtęcią, dziwnymi lekami ze związkami, którymi nikt nie znajdzie na opakowaniu najbardziej certyfikowanego leku. Czas przebudzić się i zadać sobie pytanie. Po co są te szczepionki?? Nie szczepcie się, powróćcie do naturalnych metod walki z grypą i innymi wirusami. Sok z brzozy, propolis, wdychanie na gronkowca dymu z palonej się gałęzi brzozy, miód z cytryną, czosnek. Zobaczcie na jedzenie- wszędzie chemia. Żyjemy w syfie0 nad nami spaliny z nieba, na ziemi spaliny z aut, chemia w jedzeniu, w powietrzu, w artykułach czystości, nawet w papierze toaletowym. Poczytajciep o : Codex Alimentarius, o chmurach aerozolowych. Mam 27 lat i wiem, że świat dla zysku zrobi wszystko. Garstka ludzi zwanych popularnie "Bilderbergami" chce zrobić z ludzi bydło i rządzić nim jak się im podoba. Potentaci finansowi zarabiają właśnie na szczepionkach, na wojnie w Iraku, na czipach wszczepianych ludziom, żeby niby wygodniej nam się płaciło. Nie wierzyłam w to, dopóki nie spotkałam się w Zamościu z grupą ludzi, którzy wierzą w te rzeczy i ostrzegają innych. Zaczęłam na szczepionkach skończyłam na Bilderbergach- bo jedno z drugim ma związek. Wystarczy wpisac hasło w goggle lub pooglądac na youtube wypowiedzi wielu ludzi, specjalistów od histori, praw fizyki a nwet tych, którzy już nie kryją wobec nas planu zmniejszenia liczby ludności poprzez właśnie np sczzepionki. Nie jestem psychicznie chora, bo wiem, że po tym komentarzu wiele osób może tak sądzić, ale guzik mnie to obchodzi. Ja po prostu chcę otworzyć oczy tym, ktorzy szczepią się a potem dziwią się, dlaczego chorują. Mam kolegę, który poddał się szczepieniu na grypę. Ledwo wyszedł jego organizm z walki ze wszystkimi chorobami, jakie dała mu szczepionka. Ja nie mam na to dowodów, on też nie. Lekarze też nie. Wyleczyła go medycyna naturalna. I wiara
0
W USA firmy farmaceutyczne pod pretekstem niebezpieczeństwa pandemii i tak zostały zwolnione z odpowiedzialności za ewentualne zgony wywołane szczepieniem. Żadna ofiara powikłań lub śmierci wynikłych z powodu podania szczepionki nie będzie mogła podać firmy do sądu i domagać się zadośćuczynienia. Żyć nie umierać, mogą nawet szambo wstrzykiwać i za nic nie odpowiadają, niezły przekręt.
0
..........a poranne wiadomosci w nowojorskich stacjach TV podaly ze szczepienia sie zaczna dopiero za kilka dni , czyzby redaktor Nowego Dziennika mial jakies tajne informacje o ktorych nie wie ani ABC, NBC, CBS i FOX ?
0
Nju Jorker nie wie gdzie mieszka? O szczepieniach mowil wczoraj w popularnej stacji NY One TV burmistrz Bloomberg, a New York Times nawet podaje nazwiska pierwszych zaszczepionych dzieci: http://cityroom.blogs.nytimes.com/2009/10/...in-in-new-york/ Corka sasiadki ma wyznaczony termin na jutro czyli piatek. Pewnie z Greenpointu widac wszystko inaczej...
0
Co na to ekipa pana Tuska? Przeciez chwalili sie, ze sa gotowi do walki ze swinska grypa? Kiedy zaczna nas szczepic?
0
Te histeria szczepiniowa to pic na wodę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: