Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy papież 2013 to Jorge Bergoglio

Utworzony przez Ania, 13 marca 2013 r. o 20:22
ogladam tvn24 od ponad 40 minut. ten post jest dodany o 20:02, jednakze o tej godzinie nie bylo jeszcze nic wiadomo o nowym papiezu, nic, jak sie nazywa, wyglada cos mi tu smierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wyszedł, co wy gadacie....? ;| Rozumiem, że rządza bycia pierwszym jest silniejszym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie byl papiez,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, że u was już został ogłoszony zanim ktokolwiek wyszedł na balkon, a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry człowiek, może uzdrowi Kościół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem na włoskim forum niepublikowane zdjecia z konklawe oraz momentu zaraz po wyborze papieża. Bergoglio jest na nich wzruszony. Zdjęcia udostępniam wam na polskim hostingu http://goo.gl/JjHNw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh myslalem ze zostanie Angelo Scola ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać miły,skromny,może będzie dobrym papieżem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy papież Jorge Bergoglio http://www.youtube.com/watch?v=4p7yNOJqNZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego oni wybierają w tak starym wieku na papieża, w tym wieku to już umysł nie ten, ruchy spowolnione itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego oni wybierają w tak starym wieku na papieża, w tym wieku to już umysł nie ten, ruchy spowolnione itp.
Widocznie "nie przeszedł" ten co trzeba, dlatego wybrano tego w tak zaawansowanym wieku. To taki "wybieg"... Za kilka lat może być następne konklawe...i wtedy będzie młodszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego oni wybierają w tak starym wieku na papieża, w tym wieku to już umysł nie ten, ruchy spowolnione itp.
młody byłby zbyt energiczny,nadpobudliwy..,za długo pełniłby posługę co nie zawsze przynosi korzyści...itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno być Papieżem, w czasach kiedy tak bardzo wyszydza się wiarę i walczy z Kościołem, czyli wierzącymi, a wśród duchowieństwa nie zawsze są prawdziwi następcy apostołów. Mam jednak nadzieję, że nowy Papież będzie miał siłę i wiarę oraz mądrość, aby przyciągnąć młodych, pozostać wiernym zasadom wiary i nadać duchowieństwu kierunek, do jakiego zostali wyznaczeni. Na początku byłam zaskoczona, ale potem jak zobaczyłam wzruszenie i ciepły uśmiech u Franciszka I poczułam do niego sympatię - do Papieża z dalekiego kraju. Ten Papież jest trochę tak samo niespodziewany jak był Jan Paweł II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczylem na murzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, z czego tu sie cieszyc, przeciez on i tak nei ma nic do gadania... hajsem kto inny zarzadza a troche tego jest. To jest chyba najstarsza mafia ktora jeszcze sie utrzymuje i niezle sobie radzi. Zaslepione bydlo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...I domena PAPAFRANCISTHEFIRST już zajęta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kardynałowie specialnie wybierają starych papieży aby za długo nie pełnili posługi i aby łatwo nimi było manipulować. Niestety to jedna wielka polityka. Co się dzieje za murami Watykanu to my połowy z tego nie wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co taki stary do czego niby!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc fałszywy prorok został wybrany, ludzie jak nie chcecie pójść z nim na potępienie to nie słuchajcie go nawet jakby na skinięcie ręki spuszczał ogień z nieba. Za niedługo zmienni eucharystię i msze św Boga już nie będzie w kościele nastały czasy ostateczne. Brakuje jeszcze aby antychryst ujawnił się jako wielki przywódca. Jeżeli ktoś z szarej masy mi uwierzył to proszę spojrzeć na tę stronę a nie będziecie żałować ani jednej sekundy na Sądzie Bożym : http://ostrzezenie.wordpress.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...