Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy pasożyt atakuje pszczoły. Bedą straty

Utworzony przez Lubelak, 13 lutego 2012 o 22:47 Powrót do artykułu
Pszczoły giną przez smugi chemiczne zawierające między innymi aluminium.Przez pseudo walkę z globalnym ociepleniem truje się ludzi, zwierzęta i roślinność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szanowni panowie to o czym mówicie wiadomo od zarania dziejów ja chętnie przeanalizowałbym wpływ importu matek i rodzin pszczelich na taką sytuację z całego świata a przecież nasz klimat nie wszystkim służy
0
ale żeście znaleźli autorytety pszczelarstwa - Kłos i ten drugi Celestyn - obydwaj znają się na pszczelarstwie jak świnie na gwiazdach
0
Grzegorz Kłos z Pasieki Hodowlanej LODR w Pożóg od lat okrada macierzystą firmę LODR. Kiedyś pszczelarz to był człowiekiem honorowym. Nie kradł. A teraz pszczelarze kradną. Celuje w tym Grzegorz Kłos z Pasieki Hodowlanej LODR w Pożóg. Mam twarde dowody Jego winy. Pozdrawiam serdecznie. Cezary Kruk, telefon 518-482-726, cezarykruk2@wp.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: