Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby ten nowy prezes miał chociaż trochę honoru nie przyjął by tego stanowiska, ale typowy Pisowiec uważa , że wszystko wie najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzucić wszystkich i zatrudnić swoich, wygłodniałe świnie dorwały się do koryta - pytam gdzie będą kolejne "dobre zmiany"? w przedszkolach? szkołach? gabinetach dentystycznych? opamiętajcie się bo ludzie was za 4 lata pogonią i nigdy więcej do władzy nie dopuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p i s l a m i ś c i wiedzą lepiej o a r a b a c h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź nowego "prezesa" świadczy o jego kompetencjach. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konia nowy Prezes widział na obrazach Kossaka. Ludzie tak zasłużeni i oddani dla stadnin bez powiązań politycznych z wielką pasją do koni zostali z dnia na dzień wyrzuceni z pracy. Wstyd i hańba ale co się dziwić to Polska wg PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Pana Skomorowskiego gdy pracował w ARiMR na stanowisku z-cy dyrektora w Lublinie i mogę tylko dobre rzeczy o człowieku powiedzieć. Pochodzę z Podlasia i jestem przekonany, że stadnina w Janowie Podlaskim będzie pod dobrym zarządem. (BKM ZESŁANIEC Z BP)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie kasa na program 500 zł jak sie sprzeda te araby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministrem Obrony Narodowej za PO był psychiatra Klich, więc ekonomista jako prezes stadniny to żadna sensacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka lat temu ptowadził knajpe w Tomaszowicach która padła . Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Skomorowski nigdy nie był czlonkiem pisu to czlowiek od Żaczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te standardy PIS ??? Kłamstwo wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministrem to se można być ale zarządzać stadniną i odnosić sukcesy światowe to trzeba umieć, mieć wiedzę merytoryczną, doświadczenie, kontakty w środowisku, a co ważniejsze uznanie w środowisku hodowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tym wszystkim nowym prezesom pislamu mowy napisał i rozesłalł smsesami. Tylko że dla koni PR pisowski może nie wystarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh i oni mówią o świnkach w korycie. Same sie pchają gdzie mogą i jak najszybciej bez skrupułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość PYCHY cytat P.Premier Szydło. BRAWO cztery lata żeby zapełnić dostatnio konta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Skomorowski nigdy nie był czlonkiem pisu to czlowiek od Żaczka
A kto powiedział że z PIS-uaru??? To członek Sprawiedliwej Polski, ugrupowania Zbigniewa Ziobry,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie się facetowi wykazać! a potem krytykujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezesa sprawnie podliczy udział owsa i sieczki we wpływie na wyniki finansowe stadniny. Kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak na lekarza np. ginekologa wziąć ekonomistę... "To dla mnie duże wyzywanie, tu liczy się zespół, myślę, że podołam. A to, że wcześniej na moim stanowisku była osoba, która się na tym znała...no cóż, dobra zmiana, idzie nowe. Aha, kobiety są w kręgu moich zainteresowań i kiedyś je widziałem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie się użalać Panowie i Panie z POPSLandii to zainteresujcie się co się stało w PSO Białka za czasów "waszych" prezesów. Po pierwsze PSO Białka pozbawiono osobowości prawnej i włączono do zasobów Małopolskiej Hodowli Roślin SP. zoo, co w konsekwencji pozbawia ją ochrony jako organizacji strategicznej dla Skarbu Państwa i umożliwia sprzedaż poszczególnych jej składników majątkowych. Najlepsze i najbardziej perspektywiczne konie zostały sprzedane. Stado bydła mlecznego sprzedane za grosze. Wyposażenie obory i hali udojowej sprzedane w cenie złomu. Stuletnie dęby i inne wartościowe drzewa z "Pańskiego" lasu sprzedane kolesiom. Stawy rybne zmodernizowane i przygotowane lub już sprzedane. Tak właśnie rządzili "wasi" prezesi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...