Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O. John Bashobora - uzdrowiciel w Warszawie (transmisja, zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 6 lipca 2013 o 20:38
co za ciemnogród, niedługo ci islamiści mogą rządzić polską...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co za ciemnogród, niedługo ci islamiści mogą rządzić polską...
Lata komunizmu CYCU w Polsce i działalność komucho-konfidencji zrobiła swoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jezus Chrystus jest Panem. Amen.  Niesamowite przeżycie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A będzie kiedyś gimnastyka dla tych ludzi? To tyle mamy w kraju analfabetów? Potrzeba ćwiczeń umysłu ,a nie prania mózgów. Szamaństwo  jeszcze w Polsce ma powodzenie, można zrobić na tym dużą kasę i to zależy wyłącznie od  głupiego  ludu ,nie koniecznie w Afryce. Widać ,że kler też w to wchodzi i chce zarobić, upatruje w tym metodę. Czyżby ciemnogród się powiekszał? Mamy XXI wiek , komputery,telewizje,telefony, satelity,statki kosmiczne,światłowody,lasery,operacje serca, implanty itd , i  sekciarze  religijni, szamani  są oszustami ludu , oczekującego na cuda .        
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co za ciemnogród, niedługo ci islamiści mogą rządzić polską...
 nie wiem czy smiać się czy płakać...z ciebie oczywiście. jak nie masz nic konstruktywnego do przekazaniado się nie odzywaj.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A będzie kiedyś gimnastyka dla tych ludzi? To tyle mamy w kraju analfabetów? Potrzeba ćwiczeń umysłu ,a nie prania mózgów. Szamaństwo  jeszcze w Polsce ma powodzenie, można zrobić na tym dużą kasę i to zależy wyłącznie od  głupiego  ludu ,nie koniecznie w Afryce. Widać ,że kler też w to wchodzi i chce zarobić, upatruje w tym metodę. Czyżby ciemnogród się powiekszał? Mamy XXI wiek , komputery,telewizje,telefony, satelity,statki kosmiczne,światłowody,lasery,operacje serca, implanty itd , i  sekciarze  religijni, szamani  są oszustami ludu , oczekującego na cuda
Co ci tak przeszkadza to spotkanie, bo jest związane z dobrem, z Bogiem? jeśli ci to "szamaństwo" nie odpowiada to wracaj gimnastykować mózg przed tv, bo jak widać po twojej wypowiedzi to jedyne miejsce skąd czerpiesz informacje. Nie znasz ojca Bashobory, nie wiesz kim jest, czym się zajmuje i śmiesz go nazywać szamanem, łatwo oceniasz ludzi. może spójsz się na siebie a innym pozwól wierzyć w to co chcą i robic to co chcą! Do tego dodam, że w przeciwieństwie do innych stadionowych imprez nie z twoich pieniedzy zostaly zorganizowane te rekolekcje wiec nic ci do tego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Szaman" -> Łk 10,1-12.17-20  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam Zbigniewa Jana Popko, jest sprawdzonym uzdrowicielem z dyplomem bioenergoterapeuty. Prowadzi konsultacje, warsztaty. Jeśli chodzi o terminy spotkań, można je znaleźć na stronie popko.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: