Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Gość napisał:
Dobra usunę. Podawajcie pocztą pantoflową
ok, usuń, i wpisujcie kogo mam powiadomic pantoflową(pw) a kogo tu nie chcemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno i ciekawsze. Zdrowie i kultura - ostatni wpis beatrycze i tylko ona była zalogowana w momencie zamknięcia wątku. Na głównej nawet żadnego moda w tym czasie nie było. To mnie niepokoi. Napisała ostatni post i myślałam, że mi się w oczach mieni - nastała czerwień i wątek zamknięty został. Beatrycze nadal tam była i paru gości. Co o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że GP się w końcu opamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ok, usuń, i wpisujcie kogo mam powiadomic pantoflową(pw) a kogo tu nie chcemy.
Jumę chcemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze jedno i ciekawsze. Zdrowie i kultura - ostatni wpis beatrycze i tylko ona była zalogowana w momencie zamknięcia wątku. Na głównej nawet żadnego moda w tym czasie nie było. To mnie niepokoi. Napisała ostatni post i myślałam, że mi się w oczach mieni - nastała czerwień i wątek zamknięty został. Beatrycze nadal tam była i paru gości. Co o tym sądzicie?
Uważacie że ona jest modem? Może znajomą modów? A juma nie? przecież on też sobie pozwala. Normalnych ludzi kasują a tych oszołomów zostawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze jedno i ciekawsze. Zdrowie i kultura - ostatni wpis beatrycze i tylko ona była zalogowana w momencie zamknięcia wątku. Na głównej nawet żadnego moda w tym czasie nie było. To mnie niepokoi. Napisała ostatni post i myślałam, że mi się w oczach mieni - nastała czerwień i wątek zamknięty został. Beatrycze nadal tam była i paru gości. Co o tym sądzicie?
była coolturalna, wpadła po tym jak gina raportowała, na 100% !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy espi wysłała pismo. To dopiero śmieszne. Sama ją wyzywała od zdrowo jeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no usuń Siemko
Juman też już wie i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe czy espi wysłała pismo. To dopiero śmieszne. Sama ją wyzywała od zdrowo jeb
espi pokazała "klasę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jumę chcemy?
ja osobiscie jumę lubię, pierdliwy z leksza ale fajny gosć i barwna postać, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
była coolturalna, wpadła po tym jak gina raportowała, na 100% !
Nie wiem czy mówimy o tej chwili. Ja wiem co widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
espi pokazała "klasę"
No może trochę mniej od giny wyzywała i nie strzelała kupistrzonów na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja osobiscie jumę lubię, pierdliwy z leksza ale fajny gosć i barwna postać, prawda?
Juma to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juman też już wie i nie tylko
Ta, chyba nie tylko - to ci klops, szepnął drops Przekonamy się za jakiś czas kto wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta, chyba nie tylko - to ci klops, szepnął drops Przekonamy się za jakiś czas kto wie.
Najafajniej jak dowie się admin. W końcu może skuma że coś jest nie tak z moderatorami na GP a najgorszy ten wariat kazik. Nienormalna postać. Zostaną tylko przynudzacze ze słupska te volvo rajderki i kobietki i forum zamilknie. O to nam chodzi, prawda? Niech zobaczą że bez ludków w dyskusjach o I. forum umiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juma to ty?
no raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe czy espi wysłała pismo. To dopiero śmieszne. Sama ją wyzywała od zdrowo jeb
słuchajcie Espi nie wytrzymała i zwyzywała , wierzcie mi że ja tez miałam kilka razy ochotę pojechać ginie od najgorszych juz nie raz palce aż mnie niosły po klawiaturze.gina sama zapracowła sobie na takie wyzwiska, pozatym uważam że te nowe dane to ściema i gina sama sobie je wrzuciła dla odwrócenia uwagi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
słuchajcie Espi nie wytrzymała i zwyzywała , wierzcie mi że ja tez miałam kilka razy ochotę pojechać ginie od najgorszych juz nie raz palce aż mnie niosły po klawiaturze.gina sama zapracowła sobie na takie wyzwiska, pozatym uważam że te nowe dane to ściema i gina sama sobie je wrzuciła dla odwrócenia uwagi .
Gina jest chora psychcznie. A raczej osoba która ginę wymyśliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gina jest chora psychcznie. A raczej osoba która ginę wymyśliła.
mi gina wygląda na jakiegos starego tranzwestytę, to nie moze być kobieta bo kobiety nie używają aż takich wulgaryzmów i jeszcze ta Aura , stara baba a głupia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gina i jej pochodne nicki jest bardzo dziwną postacią. Niejasną i torpedującą wszelkie dyskusje na forum. Osoby przez nią poniżane i wyśmiewane w końcu umilkły, bo jeżeli taka osoba ma poparcie innych, to nie ma najmniejszego sensu o czymkolwiek dyskutować. Tematy poruszane i tak były zagłuszane przez jej wieczne krzyki i pyskówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 554

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...