Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ob-Sesje ślubne Wojtka Korneta

Utworzony 5 listopada 2015 o 16:47 Powrót do artykułu
czy to artykuł sponsorowany fotografa? z tego co wiem jest sporo dobrych fotografów ślubnych w Lublinie(a kilku nawet bardzo dobrych), jeśli w taki sposób redakcja dziennika wschodniego chce promować ludzi których zna to jest to słabe niestety. Nie będę wymieniał nazwisk tych bardzo dobrych, ponieważ znani są i bez reklamy w dzienniku :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niezła promocja. To jedziemy, żeby nie było trak słodko innych ślubnych fotografów: Joanna Jańczuk Krzysztof Kozłowski ...
0
Hej, pan Wojtek Kornet jest jednym fundatorów nagrody w plebiscycie Dziennika Wschodniego Nowożeńcy 2015, stąd ten artykuł. http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000169563,marlana-i-damian-zwyciezyli-nasz-plebiscyt-nowozency-nagroda-jest-pakiet-o-wartosci-9-5-tys-zl.html
0
Jestem muzykiem dużo gram na weselach. To bardzo przeciętny fotograf...
0
Każdy może napisać anonimowo jaki chce komentarz, hejt to hejt, Ale Wojtek K. nie do końca jest takim przeciętnym fotografem. Z tego co wiem to jego zdjęcia trafiły na płytę jednego z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych Tomasza Stańko. Płyta została wydana przez ECM rekords, czyli jest jednym z 4 polskich fotografów, obok Marka Karewicza którzy współpracowali z tą elitarną wytwórnią muzyczną. Mam też jego autorski album fotograficzny o Lublinie, za który dostał I nagrodę na XXII przeglądzie książki Krajoznawczej i Turystycznej... Fajne jest to, że nie pstryka tylko ślubów, ale naprawdę żyje fotografią. www.ob-sesje.kornet.art.pl
0
Wojtek Kornet jest bardzo uzdolnionym fotografem i wiem co mówię
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: