Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obama wyrzuca 35 sowieckich „dyplomatów”. Wybierali Ameryce prezydenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 o 13:00 Powrót do artykułu
sowieckich ?????? Chyba rosyjskich pseudodziennikarzyno !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"sowieckich", hehe, ostro... Widać, że dobra zmiana zawitała i do DW.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czrny brzytko się chwyta ??;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gość ."sowieckich",hehe......,wiesz co może "sowieckich" to przykład bezmyślności dziennikarskiej,ale ten kraj mentalnie dzięki myśleniu społeczeństwa i władz w tym kraju to jest w dalszym ciągu ZSSR BIS.Jedne co jest inne to kolory flagi a tak nic po za tym,ten sam hymn jedynie z innym tekstem,kult Stalina tego samego który wymordował blisko 70-ąt milionów Rosjan,zamordyzm,mordowanie nie wygodnych władzy ludzi i od lat ci sami ludzie na najwyższszych partyjnych stołkach i wszech-obecna korupcja na niebotyczną skale.Czy wystarczy tych przykładów?,czy podać więcej?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widać Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Sowieckiej już broni "swoich". Rozpocznijcie "towarzysze" zbiórkę na wydalonych. Sowietyzm nigdy nie wylezie z Moskwy. Sam Putin ubolewa raz po raz, że rozpad Związku Sowieckiego był największą katastrofą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JASNE, ŻE SOWIECKICH !!! TO ICH WIECZNA SPUŚCIZNA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BOLSZEWIKA GOŃ, GOŃ, GOŃ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Towarzyszu Prezydencie - już mieliście swoje 5 minut, teraz czas odejść.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj tam, oj tam. Co jakiś czas należy się wietrzenie rezydentur FSB i GRU. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poszli won, sobaki!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
taka prawda jak broń biologiczna u Husajna i wywołana z tego powodu wojna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do gość ."sowieckich",hehe......,wiesz co może "sowieckich" to przykład bezmyślności dziennikarskiej,ale ten kraj mentalnie dzięki myśleniu społeczeństwa i władz w tym kraju to jest w dalszym ciągu ZSSR BIS.Jedne co jest inne to kolory flagi a tak nic po za tym,ten sam hymn jedynie z innym tekstem,kult Stalina tego samego który wymordował blisko 70-ąt milionów Rosjan,zamordyzm,mordowanie nie wygodnych władzy ludzi i od lat ci sami ludzie na najwyższszych partyjnych stołkach i wszech-obecna korupcja na niebotyczną skale.Czy wystarczy tych przykładów?,czy podać więcej?. no termin " sowieckich" jednak faktycznie razi , używany jest przez prymitywną propagandę 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Federacja Rosyjska = Związek Sowiecki. Po kres historii nic się nie zmieni. Człowiek sowiecki pozostanie sowiecki nawet jak mu zmienią nazwę państwa. Bardzo trafnie i prawdziwie piszecie nazywając rzeczy po imieniu. W nerwy wpadają polskie przydupasy moskiewskie. Ilośc żółci jaką wylewają na forum świadczy o celności trafienia. Gratulacje!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stańcie w prawdzie napisał:
Federacja Rosyjska = Związek Sowiecki.  Po kres historii nic się nie zmieni. Człowiek sowiecki pozostanie sowiecki nawet jak mu zmienią nazwę państwa. Bardzo trafnie i prawdziwie piszecie nazywając rzeczy po imieniu.  W nerwy wpadają polskie przydupasy moskiewskie. Ilośc żółci jaką wylewają na forum świadczy o celności trafienia. Gratulacje!!!
Powiedzmy, że u nas w Polsce jest mało homo sovieticusów. Wystarczy spojrzeć na wielbicieli małego człowieczka z ambicjami a la Stalin albo obrońców czystego socjalizmu w wydaniu 500+. Lokale socjalne to też de facto komunizm. Sam fakt, że Polacy wybierają do władzy partyjki mniej lub bardziej socjalistyczne i populistyczne, a nie ma w Polsce żadnej faktycznej partii prawicowej również o czymś świadczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: