Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OBOP: Dobrze jest mieszkać na wsi

Utworzony przez dsgs, 10 sierpnia 2011 r. o 23:37
Tzn jaka wieś?Typowo rolniczy teren czy rezydencje w gminach wiejskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto ucieka na wieś, wieś do miasta. Już nie wiadomo kto wieśniak a kto mieszczuch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi to teraz są bogatsi niż w mieście. Ostatnio jak przejeżdżałam przez dziurę jakich mało to stały takie wille jak pałacyki prezydenckie i po kilka ładnych samochodów. Raczej nie z miasta bo i jakieś maszyny rolnicze były, a także zwierzęta. Jak to możliwe, że teraz chłopi są tak bogaci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maris napisał:
Na wsi to teraz są bogatsi niż w mieście. Ostatnio jak przejeżdżałam przez dziurę jakich mało to stały takie wille jak pałacyki prezydenckie i po kilka ładnych samochodów. Raczej nie z miasta bo i jakieś maszyny rolnicze były, a także zwierzęta. Jak to możliwe, że teraz chłopi są tak bogaci?!
Na te wille,samochody i maszyny rolnicy z całymi swoimi rodzinami ciężko pracują.Kto dba-ten ma.Tak na wsi jest bardzo dobrze mieszkać.Ja kocham wieś i nie zamieniłabym na najpiękniejsze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maris napisał:
Na wsi to teraz są bogatsi niż w mieście. Ostatnio jak przejeżdżałam przez dziurę jakich mało to stały takie wille jak pałacyki prezydenckie i po kilka ładnych samochodów. Raczej nie z miasta bo i jakieś maszyny rolnicze były, a także zwierzęta. Jak to możliwe, że teraz chłopi są tak bogaci?!
Zazdrościsz? Przeprowadź się na wieś, kup trochę osprzętu i spróbuj własnych sił na roli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkać na wsi, a zrabiać w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...