Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od nowego roku wzrośnie VAT. Ceny pójdą w górę?

Utworzony przez crx, 27 grudnia 2010 o 10:00
Kiedyś gdy prowadziłem sklep to miałem marże od 70 do 180 %.Po podwyżce byłoby to od 69 do 179 %.Myślę,że handlowcy nie będą sobie zawracali głowy drobnymi.............!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie jestem specjalistą ekonomicznym ale jak na mój gust trzeba mieć coś nie tak pod sufitem zadając głupie pytania w stylu - VAT rośnie, czy ceny też wzrosną ? ... Otóż niech trafi do wszystkich tych, którzy mają problem z myśleniem i wierzą w cuda gospodarcza Pana Tuska. TAK !!!!!! CENY WZROSNĄ !!!!!!!! PRAKTYCZNIE ZAWSZE TAK SIĘ DZIEJE PRZY PODWYŻCE PODATKÓW !!!!! Przypominam, że Tusk obiecywał obniżki a nie podwyżki, a wy polaczkowie dalej głosujcie na bande ściemniaczy.. a już niedługo będziemy mieć argentyne albo grecje zamiast polski... która i tak już się chwieje
0
crx napisał:
Kiedyś gdy prowadziłem sklep to miałem marże od 70 do 180 %.Po podwyżce byłoby to od 69 do 179 %.Myślę,że handlowcy nie będą sobie zawracali głowy drobnymi.............!!!
Wiem, że są branże w których jest tak kolorowo, ale nie wszędzie tak jest. Weź np pod uwagę choćby komputerówkę. Ja w tym bagnie siedzę od ponad 10 lat i wtedy średnia marża z miesiąca wynosiła około 17%, natomiast obecnie jest to 10%. Więc w tym przypadku takie "odpuszczenie" podwyżek cen o ten 1%, uszczupli marże o 1/10... Znając życie będziemy musieli przeklejać setki cen, przy okazji remanentu. Swoją drogą, to zapewne właściciele tych wysokomarżowych biznesów pierwsi będą rwać stare i naklejać nowe ceny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: