Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od wojewody do Ratusza. Wygrała konkurs

Utworzony przez obywatel, 18 sierpnia 2013 o 21:26
po artykule w prasie o sytuacji w luw i jak tylko pojawilo sie ogloszenie na stronie um to naprawde trudno bylo przewidziec kto wygra. zatem zadna nowosc, wszycy udaja zdziwionych. wystarczy skojarzyc fakty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po artykule w prasie o sytuacji w luw i jak tylko pojawilo sie ogloszenie na stronie um to naprawde trudno bylo przewidziec kto wygra. zatem zadna nowosc, wszycy udaja zdziwionych. wystarczy skojarzyc fakty
Obywatel - z twojego wpisu wynika, że ten nabór do UM w Lublinie był ustawiony pod Panią Marzenę Strok-Sadło. A ja jestem ciekaw czy gazety internetowe czytają funkcjonariusze CBA,ABW.
0
Urzędem Wojewódzkim rządzą kliki i koterie a dyrektor generalny akceptuje i popiera cały ten bałagan organizacyjny i pozorne działania (dez)organizacyjne różnej maści decydentów.
0
he he he dobry artykuł czy sie z niego smaiac czy plakac ..........
0
cały ten kraik to jedna wielka ustawka a co tam jakiś konkurs
0
Proszę nie ośmieszajcie się mówiąc,że ktoś wygrał konkurs! wiadomo przecież jak to się odbywa wygrywa ten właściwy , a reszta naiwnych stanowi tło.
0
Rodzina najwyzszej ;)też wygrała konkurs ze w luw pracuje??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: