Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odświeżone L200

Utworzony przez ~Krzysiek~, 3 maja 2010 r. o 21:03 Powrót do artykułu
Samochód godny uwagi. Przydałby się w firmie, zawsze można dojechać na budowę i coś na pakę się wrzuci. Tylko pieniędzy na zakup trochę mało. Myślę że kredyt nie będzie najgorszym rozwiązaniem w końcu samochód będzie zarabiał na siebie, ale gdzie się udać? Macie jakieś doświadczenia w tej materii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Krzysiek~ napisał:
Samochód godny uwagi. Przydałby się w firmie, zawsze można dojechać na budowę i coś na pakę się wrzuci. Tylko pieniędzy na zakup trochę mało. Myślę że kredyt nie będzie najgorszym rozwiązaniem w końcu samochód będzie zarabiał na siebie, ale gdzie się udać? Macie jakieś doświadczenia w tej materii?
Podoba mi sie w tej furze ze na prawde jest masywna, zreszta po zimie to na nasze drogi powinny wyjechac tylko takie auta , Z kredytami to nie mialem do czynienia, ale moja siostra z mezem wzieli w Getin, zreszta podobno bank jest liderem w tej kwestii i w sumie calkiem szybko dostali decyzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro do firmy to może w leasing? A jak nie to skorzystaj z porady u doradcy finansowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...