Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwilż na rynku kredytów hipotecznych

Utworzony przez ~malutka~, 11 grudnia 2009 r. o 14:33 Powrót do artykułu
Ja miałam problemy z kredytem, bo podobno nie miałam zdolności. Nic dziwnego, bo przy kryteriach, które wymyślały ostatnimi czasy banki, kredyt był chyba tylko dostępny dla bogatych - a oni go nie potrzebują raczej Ale w końcu wzięłam w dombanku - i jest spoko. Kredyt to kredyt - wszędzie trzeba spłacać, ale radze sobie i mieszkam na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej juz cos splacac niz wegetowac i innym napedzac kieszen. Tez mam w dombanku bo jakos samozatrudniony nie moglem dostac w innych placowka, ale jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, czy taka odwilz, bo dostepnosc kredytow wciaz spedza niejednemu sen z powiek pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak w dombanku ale czy tam aby nie jest drogo?? bo tez szukam jakiegoś kredytu i trudno mi ze zdolnością??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marchewka napisał:
no tak w dombanku ale czy tam aby nie jest drogo?? bo tez szukam jakiegoś kredytu i trudno mi ze zdolnością??
Drogo raczej nie, ale najtanszym bankiem dombank nie jest, za to z dostepnoscia nie ma problemu. Ja splacam ten kredyt i osobiscie nie narzekam bo tak bym nadal musial wynajmowac, a tu za swoje place....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie musi być drogo, w Open Finanse doraca finansowy przeszukał dla mnie mnóstwo ofet i okazało się, że wcale nie jest tak źle. Polecam spotkanie ze specjalistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...