Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ci ludzie to specjaliści a nie jakiś bankier ekonomista bez pojęcia o hodowli koni ale wierny jedynej i słusznej partii. Rozwalą i te stadniny obsadzając stanowiska tak "kompetentnymi fachowcami". Protestować i się nie dać. Koni szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniedbanie oczywiste - konie nie zapisane do partii??? No to ja przepraszam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że w RP doba liczy 24h. Zatem w RP jeden rok liczy 12 miesięcy, przeto 48 miesiączków stanowi pełne cztery lata. PIS musi wytrwać. Trzeba PIS pomóc, a na pewno nie przeszkadzać. Istnieją ludzie, których zastąpić się nie da. Ktoś sprawdzi nowego Prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby nie było na pewno jestes fachowcem.Ale załóż swoja stadninę z z głowy po co ta afera tak robi większość polaków zobacz jak to wygląda z drugiej strony. No kasę to chyba masz przy takich zarobkach co 85% polaków może tylko pomarzyć przez 25 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czempiona za 3-4mln dolców bananami ?z lidla" karmili ... ciekawe skąd ten nagły skręt kiszek? www.youtube.com/watch?v=aM11-Rc22y8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie rozumita stadniny finansowo nieźle stoją to trzeba było dać swojemu kolesiowi zarobić. Jak się coś zmieni będzie sowita odprawa. Tu chodzi tylko o pieniądze i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie stracił a zyska. Wezmą Go do arabskiego kraju gdzie kochają araby a nie tak jak w Polsce tolerują i utrzymują z podatków szaraków. Po co państwo wsadza finans w ten dziurawy worek. Zakładać prywatne stadniny a państwowe sprzedać nawet za 1 PLN. Wszak baba z wozu koniom ( podatnikom ) lżej. Na dzieci i chorych nie było przez 8 lat finansu a na konie i to owszem. Nie POkraczna POlsza. Na swoje na swoje marsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnyś jak to podogonie. Państwo nie dokłada do stadnin. Finansują się same. A gdyby p. Trela zaczął pracować za granicą to by dostał tą samą kwotę co tu tylko, że w euro lub dolarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POszukaj POdogonia w sekcie Kmiotów i POkrak. Weż cepie sznur idż pohuśtaj się A OD UCZCIWYCH LUDZI WEŻ ODPIERNICZ SIĘ. Finansują się same gdy państwo za wszystko buli z podatków szaraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że powodem odwołania było to, że odwołani długoletni prezesi zaczęli traktować stadniny "jak swoje". Nie wiem czyzawsze jest to dobre ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek, jerzy, ania skończcie już to jęczenie. odwołali was i już. przyjmijcie wypowiedzenie z godnością i odejdzcie. nie myślcie że z was takie magistry że nikt lepszy już być nie może. a nawet gdyby marek nie byłby takim fachowcem to jego chcą a was nie. i tu jest różnica której nie rozumiecie. albo nie możecie zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy osoby zwolnione, krzyk o te stadniny. Gzie byliście wszyscy obrońcy jak likwidowano w 2008 roku polskie stocznie i zwolniono 10 tysięcy ludzi, nie mówiąc o firmach kooperujących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary winny sprzedać te stadniny za 1 PLN i to Tym fachowcom, żeby za własny finans zarządzali tym majatkiem a nie ślizgali się na tyłkach szaraków. Co ja emeryt mam z Tych POkracznych rzundów. Co m-c stracają mi z emerytury 900 PLN czyli rocznie 10,8 tys PLN. A strumplom rządowym i samorządowym zabierają GWno czyli nic. A jak zwalają Kogoś nasiego ze stołka to aj waj giewałt i rozróba pod kiblem na Pl. Litewski - nie ma demokracji. A jak likwidowali w Lublinie: FSC, Odlewnię itp to było PO nasiemu i chwała ojcu reform czyli Panu Balcerowiczowi. Czyli demokracja nie jedno ma imię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co si e odwoływać, z HONOREM trzeba odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koń też odchodzi od żlobu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krew we mnie się burzy jak patrzę na zabijanie polskiej tradycji . qorwa nie da się zastąpić idiotami takich miejsc jakie zajmowali Białobok i Trela. Wysłać w kosmos podejmujących takie decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...