Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogniwo Wierzbica – Ruch Izbica 3:2. Pozostałe wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Brawo Sparta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia z krasnegostawu ! Brawo Sparta remis z ostatnia drużyna w tabeli buahahaha nawet widać ze trener Sparty nie wytrzymuje ciśnienia. W tej lidze tylko Start!!!!! Malinowe nosy z ryjowca awans nie dla was!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
start od 5 czy 6 lat nie wytrzymuje ciśnienia i zmienia trenerów i zawodników jak rękawiczki . troche pokory i zacznij od siebie bo startu dookoła nikt nie lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz w tabele i Starcik na czele!!!!! Spartakusy malinowe nosy zalicza totalny zjazd teraz znowu w czape . Start wam awans wybije z głowy. Po co na wsi 4 liga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niech start awansuje ! wtedy się przekona co to znaczy 4 liga kilka kompromitacji i 5 pkt.na koniec sezonu ! żeby grać w 4 lidze trzeba mieć pieniądze które pozwolą ściągnąć 3-4 zawodników co chociaż lizneli 3 ligi inaczej spadek murowany 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawy ile start złoży donosów po awansie i po kolejnych porażkach w lidze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartakusy mają pieniądze i co? Naszemu Starcikowi mogą buty czyścić. Ale pewnie nie wygrali z Ruda bo 7 nie mieli i 2 mecze w tyg grali i się zmeczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawy czy ty jesteś prosty Edek z fabryki kredek, czy też znany rejowiecki Edzio - pedzio :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba że Start zacznie grać swoimi talentami z juniorów !!! ha ha ha wielkie miasto a nie mają juniorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPARTA do roboty lenie,grać ku...a mać,co sie z wami dzieje? za mało treningu?? to jest ostatnia wpadka,po nastepnej bedzie powitanie jak na Legii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne lanie dostanie Rejowiec w najbliższej kolejce. Unia dostanie baty oo Krasnegostawu, a Sparta od Białopola. I nie ma że boli. Ma boleć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mają grać malinowe nosy z Ryjowca jak kac jeb....e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
no niech start awansuje ! wtedy się przekona co to znaczy 4 liga kilka kompromitacji i 5 pkt.na koniec sezonu ! żeby grać w 4 lidze trzeba mieć pieniądze które pozwolą ściągnąć 3-4 zawodników co chociaż lizneli 3 ligi inaczej spadek murowany
 Nie jestem kibicem startu, ale wiem, że są firmy które chcą dać ogromną kasę na start ale nie w okręgówce. Jak awansują znajdzie sie i kasa. Będzie kasa, będą zawodnicy proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartakusy są napięci na awans jak gumka w majtkach ale mogą pomarzyc. W środę dostaną baty od Startu ale tego z Pawlowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPARTA SPARTOLIŁA KOLEJNY MECZ I TO Z KIM, Z CZERWONĄ LATARNIĄ TABELI - HUTNIKIEM Z RYŻEJ HUTY:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak mają grać malinowe nosy z Ryjowca jak kac jeb....e.
 na te twoje wypociny patafianie już nie mogę patrzeć ,piszesz jedno i to samo,chciałbym zobaczyć twój buraczany nos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...