Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czyli chcą więcej kasy, będą podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku klęska totalna, a rolnicy jeszcze nie wyginęli .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kleską dla budżetu kraju to są grupy producentów owocowo-warzywnych i ich Plany Dochodzenia do Uznania. Jedno wielkie złodziejstwo pod lewe faktury inwestycyjne. Z tego powodu ogłoście kleskę żywiołową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadć że nie wiecie co mówicie, po pierwsze rolnik nigdy nie wie ile zarobi, nie ma stalej ceny, po drugie na naszej pięknej lubelskiej gieldzie ceny owoców i warzyw sa zwykle na dnie, to pośrednicy zarabiają najwięcej windując ceny nawet o 200%,np, cena ziemniaka u producentów w tym momencie wynosi ok 30 gr podczas gdy w sklepach ok. 1-1,5 zl. Po trzecie pszenica ozima w 70 % przemarzla. w tym momencie trzeba ją przesiewać zborzem jarym nawet nie chce mi się myśleć jak ceny żywności znowu pujdą w górę. Myślicie wszysce że to tak super jest. Paliwo po 6 zl, rolnictwo jest strasznie paliwożerne, warzywnictwo znowu ciągle ręczna robota bez mechanizacji, widać że mieszczuch tego nie zrozumieją. Wszystkim się wydaje że to tak hop siup, tylko jakoś wszyscy teraz studiowac chcą na cieple posadki w biurach, a jeśli chodzi o rolnictwo to tylko ludzie zostaja gdy muszą. Nie jestem rolnikiem, mam wlasną dzialalnośc, ale widzę jak w mojej okoicy ciężko rolnicy pracują i wcale im nie zazdroszczę i nóż się w kieszeni otwiera gdy czytam te brednie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja im tam nie zazdroszcze, bruna robota i śmierdząca, nie ma się co rzucać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wyboru nie chodza i nie daja glos na Polakow tylko na swojich i chcieli Tuska to niech im teras da z niemieckiej kieszeni im Polacy nie podrodze i wszystko co nasze i td maja rzandy pelowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nas tragicznego jako naród może jeszcze spotkać za rządów tych POjebów,tylko klęski,żywioły,afery,i zamachy,i praca aż do śmierci.Brawo dla ich wyborców,wzięli za to wszystko i za gamoni odpowiedzialnośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pelagia Zając napisał:
Co nas tragicznego jako naród może jeszcze spotkać za rządów tych POjebów,tylko klęski,żywioły,afery,i zamachy,i praca aż do śmierci.Brawo dla ich wyborców,wzięli za to wszystko i za gamoni odpowiedzialnośc.
To i tak dobrze że komuchom nic nie wyszło z tym ACTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak chłopi zaczeli się ubezpieczać ,im zawsze wiatr w oczy czy maja dużo czy nmało ,a to klęska urodzaju a to inna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ilu rolników miało wykupione ubezpieczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w rolnictwie jest bardzo poważna.W całym kraju wymarzły pszenice,żyta i rzepaki.Zanosi się na szalony wzrost cen.Na podsiew wiosenny nie ma materiału siewnego.Trzeba kupić,ale gdzie ?W unii,a ta podnosi ceny!Minister rolnictwa z gumo filcowych/PSL/ ma się dobrze.Pawlak też.A rolnik ma myśleć o sobie,bo oni są zajęci koalicją.W województwie zabiera głos przewodniczący nie istniejącego związku zawodowego rolników!!!Leppera udusili i kto się zajmie obroną rolników? A może "TW ps.Roman"????Jest do spraw rolnych!?Ale też z PSL-u,a oni się rolnikami nie zajmują,bo jeszcze nie ma wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przezorny zawsze ubezpieczony.Dobrze, że wymarzło, bo firma ubezpieczeniowa wypłaci tyle ile dochód z tego i to bez pracy przy zbiorze.Gorzej z tymi co sobie nie ubezpieczyli upraw , ale to ich strata na oszczędzaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawi mnie ilu rolników miało wykupione ubezpieczenie.
Ubezpieczenie upraw od wymarznięcia,polisa kosztuje tyle co zbiór z trzech lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi z czego będą żyć niektórzy rolnicy jak skończą się dopłaty z Unii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi iel bedziecie płacić za chleb:)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Barwiński to ten przestępca? Skazany za ataki na urzędniczkę, obecnie przeciw niemu toczy się sprawa karna z oskarżenia publicznego. Pisał o nim Nasz Region http://www.nregion.pl/aktualnosci/nasz_nregion_12%2874%29 Ten człowiek nie jest przecież rolnikiem. Jest bezrobotny. Jakim prawem przestępca reprezentuje prawdziwych rolników? Kto go wybrał?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...