Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromny pożar w Białowieży, Soplicowo spłonęło (zdjęcia)

Utworzony przez malone, 30 kwietnia 2010 r. o 18:46
...
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2010 r. o 23:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALONE - TY JESTEŚ NORMALNYM ZAUFANYM W SOBIE CHAMSKIM WARSZAWIAKIEM, NA KTÓREGO CAŁA POLSKA PATRZY Z POLITOWANIEM. CHŁOPIE Z BIELAN TWOIM EGO JEST PIWO ZA 12 ZŁ !!!!!!!!!!!!!! I TO WSZYSTKO CZYM MOZESZ TU ZAISTNIEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI SZOK!!!!!COS POTWORNEGO, TAKA PERŁA BIAŁOWIEŻY SIĘ SPALIŁA!!!WPOST NIE MOGĘ UWIERZYĆ PATRZĄC NA TE MAKABRYCZNE ZDJĘCIA!!WSPÓŁCZUCIE I SŁOWA OTUCHY DLA WŁAŚCICIELA!!TAKA PEREŁKA!!OGLĄDAŁEM JĄ Z KOLEGĄ NA STRONIE WWW I BYLIŚMY PEŁNI PODZIWU, JAK TAKI ZA...KOMPLEKS MOŻNA STOWRZYC!!SZOK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
MALONE - TY JESTEŚ NORMALNYM ZAUFANYM W SOBIE CHAMSKIM WARSZAWIAKIEM, NA KTÓREGO CAŁA POLSKA PATRZY Z POLITOWANIEM. CHŁOPIE Z BIELAN TWOIM EGO JEST PIWO ZA 12 ZŁ !!!!!!!!!!!!!! I TO WSZYSTKO CZYM MOZESZ TU ZAISTNIEĆ
czytaj ze zrozumieniem !!! jestem z Lublina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
to nie jest istotna informacja dla przeciętnego mieszkańca lublina (czytaj Polskiej biedoty) bo to był lokal dla Warszawiaków, byłem tam na piwie jakieś 8lat temu i za żywca 0,5L zapłaciłem ponad 12zł. u nas wtedy piwo na starówce kosztowało ok 3,5 -4zł
To pij te swoje piwo w lublinie przy stokrotce,wybacz knajpki starego miasta-przyzwoite i porównywalne do soplicowa wcale nie były i nie są tanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe jest to, że dwa lata temu Soplicowo też się spaliło... Wtedy mieli pozakładać jakieś nowoczesne wykrywacze itd. No dość dziwnie to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
JAKI SZOK!!!!!COS POTWORNEGO, TAKA PERŁA BIAŁOWIEŻY SIĘ SPALIŁA!!!WPOST NIE MOGĘ UWIERZYĆ PATRZĄC NA TE MAKABRYCZNE ZDJĘCIA!!WSPÓŁCZUCIE I SŁOWA OTUCHY DLA WŁAŚCICIELA!!TAKA PEREŁKA!!OGLĄDAŁEM JĄ Z KOLEGĄ NA STRONIE WWW I BYLIŚMY PEŁNI PODZIWU, JAK TAKI ZA...KOMPLEKS MOŻNA STOWRZYC!!SZOK!!!!
Dziękujemy za tak piękne słowa. Chodź żadne z nich nie cofnie tego pożaru. Chciała bym powiedzieć tylko, że pożaru nikt nie podłożył, żadna butla z gazem nie wybuchła, nikomu nic się nie stało i co najważniejsze. Cała moja rodzina postanowiła odbudować hotel. Chcę powiedzieć coś dla ludzi którzy nie lubili naszego Spolicowa. Mój ojciec sam praktycznie wszystko zaprojektował i to była jego krwawica. Lecz są ludzie, tak jak pracownicy, którzy do końca pozostają wierni i chcą nam pomóc. Jeszcze raz dziękuję za piękne słowa. Aleksandra Dąbrowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
córka właścicielaSoplicowa napisał:
Dziękujemy za tak piękne słowa. Chodź żadne z nich nie cofnie tego pożaru. Chciała bym powiedzieć tylko, że pożaru nikt nie podłożył, żadna butla z gazem nie wybuchła, nikomu nic się nie stało i co najważniejsze. Cała moja rodzina postanowiła odbudować hotel. Chcę powiedzieć coś dla ludzi którzy nie lubili naszego Spolicowa. Mój ojciec sam praktycznie wszystko zaprojektował i to była jego krwawica. Lecz są ludzie, tak jak pracownicy, którzy do końca pozostają wierni i chcą nam pomóc. Jeszcze raz dziękuję za piękne słowa. Aleksandra Dąbrowska
Wiadomo, że poraż nie jest żadna radochą. Ale za to internet nią jest, a zwłaszcza wpisy na takich forach jak to, po których widać niewyobrażalny mentalny i leksykalny prymityw osób, które na jakikolwiek temat nie potrafią wykrztusić ani me, ani be, ani kukuryku. "normalny, zaufany w sobie chamski Warszawiak", "podłożenie pożaru" i tym podobne "kfiatki" każą sie zastnanawiać kto buduje takie hotele i dlaczego potem się one tak łatwo palą? Bardzo lubię wschód naszego kraju, lecz wciąz boleję nad faktem, że tak wiele osób stamtąd jest nienawykłych do myślenia i że nie potrafi napisać nawet kilku w miarę poprawnych i sensownych zdań. Odbiegłem tu trochę od zasadniczego tematu wątku, ale w tym wszystkim oprócz pożaru poraziła mnie mentalnośc osób, które do tej pory się tu wypowiedziały. Z pozdrowieniami i do zobaczenia na piwie w ocalałym "Unikacie": Warszawiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszna tragedia. Takie piękne i duże miejsce... Byliśmy tam z mężem w ub. roku i zaliczamy Soplicowo do swoich ulubionych miejsc na ziemi. Teraz nie ma tak wspaniałego miejsca, w którym można by było zatrzymać się w Białowieży. Pracowali tam uprzejmi i cudowni ludzie. Trzymam kciuki za odbudowę Soplicowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Myślę ze przydałaby się ludziom taka oficjalna informacja do ogólnej wiadomości ze hotel zostanie odbudowany. To było przepiękne miejsce - sama myslałam o tym zeby wyprawic tam wesele i szczęście w nieszczęściu zrezygnowałam(względy finansowe). To była piękna wizytówka Białowieży!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...