Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Rydzyk: Kto wypuścił kaczki na pl. Piłsudskiego?

Utworzony przez fiołek, 22 kwietnia 2010 r. o 10:24
Czarna mewa goni białą mewę Z czym ci się to kojarzy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w tym jednym sie z nim zgadzam - miało być dwóch ale dzięki Bogu Jarek został.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpiłujcie się, jego telewizja i radio więc może emitować co mu się żywnie podoba, nawet transmisję peep show nadawaną brailem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten typ to swir... nie mam pytan. chcialbym, zeby stal sie cud i cala te jego sekta pie*dolnela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by tak w koncu zafundowac mu kaftanik i pokoik z drzwiami bez klamek ? I BEZ MOZLIWOSCI KONTAKTU NA ZEWNATRZ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to był samiec i samica, symbolizujące (jeśli już było to celowe) Państwa Kaczyńskich a nie braci Kaczyńskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne, że w ludziach jest jest tyle nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda napisał:
I w tym jednym sie z nim zgadzam - miało być dwóch ale dzięki Bogu Jarek został.
Będzie niósł kaganek patriotyzmu i miłości do bliźnich. Będzie utulał w żalu potomstwo Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję znaleźć te kaczki i zwołać komisję kaczkową...To nie dopuszczalne żeby kaczki lataly!!!!No ludzie kochani kto to widział zeby kaczki nad Polską sobie lataly...Skandal! A swoją drogą ciekawi mnie fakt że szanowny o. Rydzyk nie wypowiedział ani słowa przez tydzien załoby narodowej na temat tego jak bardzo jest mu żal pana prezydenta...dopiero po pogrzebie sie odzywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda napisał:
I w tym jednym sie z nim zgadzam - miało być dwóch ale dzięki Bogu Jarek został.
Ciekawe jak byś się czuła jakby ktoś z twojch bliskich zgnią (zastanów się co piszesz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto ? Szatan, twój kumpel klecho..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w ludziach nienawiść a ojciec wysokiego ryzyka to wzor cnut milosierdzia i calego twgo cyrku szkoda tylko ze skubaniutki teraz nakreca kampanie pisowi to pewnie z jego wielkiej milosci do boga i narodu czlowiek aniol normalnie smiech na sali mochery sie skoncza to jego juz nikt nie bedzie sluchal zaden szanujacy sie inteligentny czlowiek nie bedzie zazywal informacji od.......... od niego poprostu od niegoo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja proponuję znaleźć te kaczki i zwołać komisję kaczkową...To nie dopuszczalne żeby kaczki lataly!!!!No ludzie kochani kto to widział zeby kaczki nad Polską sobie lataly...Skandal! A swoją drogą ciekawi mnie fakt że szanowny o. Rydzyk nie wypowiedział ani słowa przez tydzien załoby narodowej na temat tego jak bardzo jest mu żal pana prezydenta...dopiero po pogrzebie sie odzywa...
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkur*iony napisał:
tak w ludziach nienawiść a ojciec wysokiego ryzyka to wzor cnut milosierdzia i calego twgo cyrku szkoda tylko ze skubaniutki teraz nakreca kampanie pisowi to pewnie z jego wielkiej milosci do boga i narodu czlowiek aniol normalnie smiech na sali mochery sie skoncza to jego juz nikt nie bedzie sluchal zaden szanujacy sie inteligentny czlowiek nie bedzie zazywal informacji od.......... od niego poprostu od niegoo.....
KOMUCH?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten to zawsze coś powie głupiego. Powinien się 10 razy zastanowić. Jak ja żałuję, że mieszkam w Toruniu. Przez niego wszyscy nas wyśmiewają. Wy nawet nie wiecie jakie to straszne, kiedy mohery robią sobie jakieś "rytuały" na cześć Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...