Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Rydzyk obronił doktorat (wideo)

Utworzony przez alla, 9 października 2009 o 15:20
Jakoś nie wydaje mi sie żeby to była informacja którą trzeba nagłaśniać, bo jakżeby ojciec dyrektor mógł oblać hehehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to teraz można mu dać Nobla z dziedziny finansów i zarządzania cudzym majątkiem.A może tak na ministra finansów i od gier losowych do Rządu?
0
Taki bogacz a taką fatalną protezę górnych zębów mu zrobili.Czyżby to była szczęka robiona na tzw "Fundusz" czyli za darmochę?
0
Rydzyk kończył niższe seminarium duchowne,które nie nadaje tytułów magistra.Kiedy więc pisał pracę magisterską i na jaki temat?Gdzie kończył studia (magisterium)?
0
Szczerze gratuluję Ojcze Dyrektorze. Tak naprawdę to jestem przekonany, gdyby Ojciec Rydzyk stanął na czele naszego rządu to szybko wyprowadziłby nasz biedny kraj z kryzysu. Jestem tez przekonany, że w rządzie Ojca Rydzyka byliby sami POLACY. Natomiast, Wy wszyscy co piszecie źle o RADIU MARYJA robicie to ze strachu i flustracji. Goethe miał rację mówią, że w "nienawiści jest strach".
0
nie sobie R. w d..ę wsadzi ten dyplom.
0
obiektywny napisał:
Szczerze gratuluję Ojcze Dyrektorze. Tak naprawdę to jestem przekonany, gdyby Ojciec Rydzyk stanął na czele naszego rządu to szybko wyprowadziłby nasz biedny kraj z kryzysu. Jestem tez przekonany, że w rządzie Ojca Rydzyka byliby sami POLACY. Natomiast, Wy wszyscy co piszecie źle o RADIU MARYJA robicie to ze strachu i flustracji. Goethe miał rację mówią, że w "nienawiści jest strach".
Tia, mysle ze na porzadku dziennym byly by trubunaly ludowe, pogromy zydow i ukamieniowania i kopulacja wewnatrz rodzinna bo to swoja krew
0
teolog-amator napisał:
Rydzyk kończył niższe seminarium duchowne,które nie nadaje tytułów magistra.Kiedy więc pisał pracę magisterską i na jaki temat?Gdzie kończył studia (magisterium)?
Po co magisterium jak w komisji doktorat oceniają ignoranci i nie widzą błędu ortograficznego w tytule rozdziału?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: