Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
donek ty złodzieju a ja na ciebie głosowałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny do Tuska. Jeśli ukradł meble, to pewnie na zlecenie Bula. Do policji: szukać "fantów" w Pałacu pod Blachą w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donek ty złodzieju a ja na ciebie głosowałem!
Okradał siedem lat ale o czyms zapomniał i przyjechał na Podzamcze. Szanowna Policjo szukać w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemna kurtka ? czarna torba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobny do Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosną często grzebal w śmieciach na Czechowie szukał puszek ale dawno go nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No torba jak nic czarna haha. I dziwić się tu, ze policjanci tacy skuteczni są, a dziennikarze rzetelni w opisie. Jakim trzeba być de.ilem, żeby do tego zdjęcia taki opis dołączyć i to opublikować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald na gościnnych występach? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald, ale adresu nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozpoznaję go, nie miałem z nim żadnego kontaktu. Zeznanie złożyłem zgodnie z artykułem 233 KK, które mam nadzieje zostaną uwzględnione w mim postępowaniu przygotowawczym. JUREK - TEŻ ZŁODZIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie się ustawił do zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał się uśmiechnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za upublicznienie zdjęcia złodzieja.Tak powinno być zawsze. Ochrona wizerunku nie powinna dotyczyć przestępców. Prosta zasada: przekraczasz prawo, prawo cie nie chroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...