Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradli plantację marihuany. Grozi im do 5 lat

Utworzony przez Gość, 17 września 2012 o 15:34
ta sukces policji zlapali bandziorow ogrodnik do 3 reszta do 5?za co?jakby pare truskawek zjedli z cudzej plantacji to dozywocie:?porazka systemu polskiego.szkoda gadac.moje truskawki heheheee sa bezpieczne i vnie trzeba szklarni nie pali mi sie?chetnie zabezbiecze dowody i sprawdzy vczy vto maria??/?hej herj police
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chore jest ten system 3 lata za rosline szkoda zycia w tym kraju
0
Brawooo! Polska policja wie jak obchodzić się z tymi co sobie marichuaninę wstrzykują! Weźcie się lepiej za bandziorów, którzy chodzą po ulicach. Ale przecież łatwiej jest złapać gówniarza z jointem.... Statystyki level up +3 "Najmłodszy z zatrzymanych !ma! 21, a najstarszy 26 lat." - literówka w artykule.
0
ku*** człowieku co ty masz do policji ?? Oni są tylko marionetkami systemu i robią to za co im płacą a nie ku*** ty ich obwiniasz za to że robią co muszą
0
@ Piotrek człowieku liźnij trochę tematu zanim zaczniesz się wypowiadać. Marihuany się nie wstrzykuje..... i nie chodzi o to że czepiam się o szczegóły, tylko o to że tak podstawowy błąd świadczy o twoim braku jakiejkolwiek wiedzy w temacie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: