Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okulary są jak biżuteria

Utworzony 25 maja 2015 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Okulary jak najbardziej można potraktować jako biżuterię i warto dobrać je tak, by odpowiednio komponowały się zarówno z kreacją, jak i dodatkami. Chcąc dobrze wyglądać trzeba przemyśleć każdy detal. Należy również wziąć pod uwagę to, jak akcesoria będą sprawdzać się w praktyce. Przykładowo, jeśli wybieramy się na plażę z zamiarem kąpieli, najlepiej zainwestować w biżuterię, która nie jest podatna na rdzę - złoto, srebro czy stal nierdzewną. Okulary natomiast lepiej zdjąć przed wejściem do wody, ponieważ łatwo je zgubić. Zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z morskimi falami. Pozdrawiam, Michał z Gold-Tomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okulary wcale nie musza byc oryginalne ;) rozwiazania typu polaryzacja czy filtr uv to standard w okularach +20 zł. Np. ja mam okulary clubmaster, cos takiego: http://born86.pl/category/okulary-clubmaster i nie narzekam, oczy mam zdrowe i generalnie zniesamacza mnie troche podejscie do raybanow "oryginalne? jestes super! podrobka? ale z ciebie biedak!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...