Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Motocyklista uciekał przed policją. Teraz stanie przed sądem

Utworzony przez chuso, 7 maja 2008 o 22:09
taa jasne skad wy bierzecie takie info to wszystko jest wyssane z palca...znam tego kolesia jakby chcial to by uciekl a policja z tymi 140 to se w d*** moga wsadzic i nie wyprzedzal samochodow tylko wyprzedzil jedno auto...a policja to cioty i hwdp
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A tak się składa że ja ciebie znam i ty jesteś dla mnie ciotą.A wersję wydarzeń układaliście razem z panem Z... z Gór... Kl.......
0
Tak jak piszesz oni razem ustalają wersję tego zdarzenia.Panu Z.. znowu się udało ale jego szczęście nie będzie trwało wiecznie.
0
Chciałbym sprostować treść tego jakże malowniczo doprawionego "artykułu": Owszem bandyta poruszający się na motocyklu złamał pare przepisów kodeksu drogowego, które łamie codziennie dziesiątki "samochodziarzy" w tym i wielu innych miejscach..."Dzielni" policjanci jadąc z naprzeciwka nieoznakowanym "radiowozem", skutecznie ukrywający się za samochodem dostawczym w chwili wymijania motocykla łaskawie zdecydowali sie dać sygnał do zatrzymania. Tym samym nie dając możliwości do jakiej kolwiek reakcji motocykliscie. Podnieceni tą sytuacją funkcjonariusze w srebrnym MONDEO LU 36057 wszczynają szaleńczy pościg. Motocyklista z pozoru uciekający, zatrzymuje się aby ustąpić pierwszeństwa pieszym i w tym właśnie momencie zostaje zatrzymany. Postawiono mu zarzut ucieczki co jest oczywiście absurdem. DO ZOBACZENIA NA ROZPRAWIE!!!! P.S. ukłon w stronę autora "artykułu" za niemęczący intelektualnie styl pisania.Myśle że smiało zrobił by karierę w FAKCIE. Co do komentarzy to wersja zdarzeń jaką przedstawiła "gazeta" jest stronnicza poniewż nikt nie rozmawiał zemną ,a jedynie z policją. I jeszcze jedno od Pana Z.. to się odpier... hamy.
0
Winny się tłumaczy Robercie. Ciekawy jestem finału sprawy.
0
Wieśnioki na motorach z Piotrawina w pole trzonki orac bo po deszczu.
0
Nie tłumacze sie bo mam w d.... opinie innych. Przedsawiłem tylko sytuacje w świetle dziennym ,a nie przez policyjny pryzmat zastraszania bo "aktukuł" ten można skomentować krótko : "Motocykliśći!!! macie przesrane jak wasz kolega lepiej nie wyjeżdzajcie na ulice" Plicja już z góry zkłada że człowiek jadący na motocyklu to "bandzior (Chodel) i najlepiej zeby wszyscy tak myśleli" ... ziomek swoim komentarzem przedstawia poziom na jakim sie zatrzymał w wieku podstawowym
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: