Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Samorządowcy staną przed sądem

Utworzony przez nick, 19 września 2008 r. o 11:09
Brak słów i czasu: CHORY, czerwony dz.w i chore jego niektóre tzw. dziennikarki, w dodatku jeszcze brzydkie, feeeeeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ile razy można publikować ten sam tekst ???!!! To jest naprawdę nudne !!! Co drugi dzień to samo, ąż się odechciewa czytać Dziennik Wschodni !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Brak słów i czasu: CHORY, czerwony dz.w i chore jego niektóre tzw. dziennikarki, w dodatku jeszcze brzydkie, feeeeeeee.
"nick" jeżeli na takim poziomie będzie miał obrońców Z.R i spółka to nie wróżę im powodzenia. Są już skasowani. Twój poziom to trochę mniej niż ćwiartka zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pracownicy Zarządu Dróg nic nie przywozili sobie do domu. Oj bałbym się teraz na ich miejscu zeby z oskarżycieli nie stali się oskarżonymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja! Gąsior może zostać głównym starostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... wicestarosta nie zostanie starostą .nadal nim będzie Zenek ponieważ ewenutalnie odda mandat a nie stanowisko.Przeciez ... wicestarosta nie podniesie ręki na swoje Słońce Egiptu ,Rzekę Babilonu .A poza tym Zenek nie miał by po kim na koń siadać a najlepiem mu siadać po ... swoim wicestaroście.
Ostatnio edytowany 19 września 2008 r. o 15:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
socjolog napisał:
"nick" jeżeli na takim poziomie będzie miał obrońców Z.R i spółka to nie wróżę im powodzenia. Są już skasowani. Twój poziom to trochę mniej niż ćwiartka zera.
Nie jestem "socjologiem" ja Ty ale żeby zero dzielić, może pomyliłeś/aś z kołem, inteligencie od siedmiu boleści a obrońcą nie jestem. Prawda sama się obroni, kumasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Nie jestem "socjologiem" ja Ty ale żeby zero dzielić, może pomyliłeś/aś z kołem, inteligencie od siedmiu boleści a obrońcą nie jestem. Prawda sama się obroni, kumasz?
Tym wpisem właśnie potwierdziłeś swój poziom. Mniej niż ćwiartka zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...