Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

Utworzony przez jaro, 22 kwietnia 2008 r. o 14:00
Ja widziałem natomiast kilku cwaniaczków z byłej Samoobrony: Salczes, Domżał, Jacuś ten od Ursusa. Ciekawe czy przyszli z ciekawości,czy mają jakiś plan względem PiS w Opolu. Wszak wybory niebawem a Lepper prędzej zasiądzie na ławie sądowej niż poselckiej. Panowie z PiS uważajcie. Jest dobrz, może być lepiej, bądzcie czujni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo oni obchodzą Samoobrona jest na marginesie i tak powinno pozostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że były "tłumy". Podsumowując całe spotkanie - żenujące pytania, jeszcze bardziej żenujące odpowiedzi. Czyli to do czego przyzwyczaił nas Pan Kaczyński. Jednym słowem kult jednostki. Czy coś się zmieni w Opolu po tej wizycie - skąd. Więc po co to halo z tą wizytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nasze Opole to nawet ciekawe miejsce. Władzasię korumpuje, pod kościołem się biją a komuchy śpiewają sto lat Kaczyńskiemu. Interesujące prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie halo napisał:
I co z tego, że były "tłumy". Podsumowując całe spotkanie - żenujące pytania, jeszcze bardziej żenujące odpowiedzi. Czyli to do czego przyzwyczaił nas Pan Kaczyński. Jednym słowem kult jednostki. Czy coś się zmieni w Opolu po tej wizycie - skąd. Więc po co to halo z tą wizytą.
Oczywiście, że się zmieni ale dopiero po wyborach samorządowych. Przyjazd Kaczora to namaszczenie obecnych dzialaczy i zielone światło aby tworzć silne zaplecze. Tak przynajmniej mi się wydaje. Aco do lokalnej polityki to raczej się nie mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno co by nie mówiś oPISie to mieli ciekawe pomysły szkoda, że nie dane im było się rozkręcic. Nie wiem jak kol. ale ja z wielką ciekawością i zainteresowaniem czekam na kontynuację ich działań. Za 3 lata. Myślę ,że w samorządach już za 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak swoją drogą to głupio czytać same w większości pochlebne opinie o prawicy. prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ciekawe co ja widzę w Opolu nareszcie jest prawica, ale jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszalem o tym forum i postanowiłam się dopisać. Jest mi miło, że doprowadziłem do ciekawej , konstruktywnej wymiany zdań. A swoją stroną dziwi mnie tak mała liczba tu zadlądających. To pewnie dlatego , że nie pisze się tu o przekrętach. Niech tak zostanie, niech to będzie forom z klasą! Dla koneserów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie halo napisał:
I co z tego, że były "tłumy". Podsumowując całe spotkanie - żenujące pytania, jeszcze bardziej żenujące odpowiedzi. Czyli to do czego przyzwyczaił nas Pan Kaczyński. Jednym słowem kult jednostki. Czy coś się zmieni w Opolu po tej wizycie - skąd. Więc po co to halo z tą wizytą.
Jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej nie zabierać głosu. Taka dobra rada/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tal napisał:
To nasze Opole to nawet ciekawe miejsce. Władzasię korumpuje, pod kościołem się biją a komuchy śpiewają sto lat Kaczyńskiemu. Interesujące prawda?
Byłem w kinie, widziałem kto śpiewał "Sto lat" i z pewnością komuchy nie śpiewały. Zresztą w necie krąży już nagranie z tego spotkania i dobrze widać kto co robił. Można sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny temat w którym obrzucacie błotem innych, nawet swoich "politycznych nauczycieli". Lepiej udowodnijcie że jesteście lepsi od innych i zróbie coś, coś co będzie widoczne w mediach, Opolu, a może nawet w skali kraju czy europy! Obgadywnie to opole ma w genach, ale co się dziwić skoro nikt nie potrafi załatwić sprawy bezdomych kotków (okolice bloków i gracji) a to taki malutki pryszczy przykładem jest Świdnik, który doskonale poradził sobie w tej kwestii. więc skoro nikt nie może załatwić drobnej sprawy, to jak może zrobić coś większego? Zostaje tylko marudzenie i obgadywanie drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie jesteśmy w powiecie puławskim, Puławy to dopiero potrafią organizowac imprezki: Odwiedź stronę Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.pis-opolelubelskie.pl/gale7/zdje/7.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu jest tak: wszyscy narzekają na zielonych i czerwonych, a w wyborach glosują na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Opolu jest tak: wszyscy narzekają na zielonych i czerwonych, a w wyborach glosują na nich
Aby wygrać wybory w gminie Opole wystarczy 3-3,5 tys. głosów. Jest to b.mało, a przy niskiej frekwencji w granicach 40 % łatwe do osiągnięci przez ludków z gminy. Wystarczy policzyć ile gmina Opole zatrudnia ludzi (UM, ZGKiM, szkoły, in. jednostki budżetowe ), do tego rodziny zatrudnionych i trochę zagubionych, niedoinformowanych, czy też zindoktrynowanych wyborców. I D. Obsrany ma stołek i kolesie się cieszą. Z powiatem sytuacja jest nieco inna. W gminie Opole PSL nie ma większego znaczenia 10-12 % to max. jaki osiąga. Władzę od 1998 dzieży PSL dzięki głosom wieśków z poza Opola, którym taśmowo rozdaje posady, kupując sobie w ten sposób poparcie. I tak to w skrócie wygląda, na długo przed wyborami, większość jest rozstrzygnięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesująca diagnoza, ale proszę przytocz ją przed wyborami a w tym momencie nakłoń swoich prawiczków do efektywniejszej pracy dla regionu. Bo jak do tej pory to ten wasz Ptak (nie orzeł a raczej gęś) to niczym nie zabłysnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO trzęsie gaciami , gdyby PISIORY wygrały rozliczyli by was ,, złodziejaszki,, bójcie się bo macie czego - szaleńcy przemalowani. . Widać było jak PIS był przy władzy jak media mieli przeciwko sobie, wszyscy się ich bali należy się zastanowić .......dlaczego ,,,Ten się nie boi kto nienabroi,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że był nareszcie coś się dzieje w tym Opolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tal napisał:
Interesująca diagnoza, ale proszę przytocz ją przed wyborami a w tym momencie nakłoń swoich prawiczków do efektywniejszej pracy dla regionu. Bo jak do tej pory to ten wasz Ptak (nie orzeł a raczej gęś) to niczym nie zabłysnął.
To nie jest diagnoza, czy jakaś teoria. To są fakty. A co do Ptaka to jest on na wylocie i sam dobrze o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...