Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oscary 2017. Faworyci, czerwony dywan i marketing

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2017 r. o 20:57 Powrót do artykułu
"Na mnie największe wrażenie zrobił film „Moonlight” choć nie oglądałam..." I to mówi organizatorka festiwali i spotkań filmowych w Centrum Kultury w Lublinie. Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Monika... Samozwańczy autorytet filmowy, pasożyt utrzymywany przez miasto na etacie w Centrum Kultury. Ale za to ma najlepszego fryzjera w mieście :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znalazlam link do oscarowej gali 2017 w necie, polecam: ***galahd.eeu.pl ***galahd.eeu.pl warto zarezerwować miejsce już teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mariana. Niestety albo nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem, albo szuka Pan taniej sensacji. Autorka napisała "Na mnie największe wrażenie zrobił film „Moonlight” choć nie oglądałam „Aż do piekła”. Oczywiście można przyczepić się o brak przecinku przed słowem "choć", ale i bez tego każdy przeciętny "janusz" ortografii połapałby się, a nie pisał bzdury w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja oglądam galę na TelewizjaInternetowa24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały. ten film z lektorem po polsku oglądałam tu: ***gigup.net/b4836a33 lub pobierz. go na dysk tu: ***upshare.pl/bda464ce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powyższe linki są słabej jakosci obrazu, wogóle tego nie idzie ogladać, poniżej daje dobry link Cały. ten film z lektorem po polsku oglądałam tu: gigup.net/b4836a33 lub pobierz. go na dysk tu: upshare.pl/bda464ce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...