Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osieczany: Przebrali psa w sukienkę i go skatowali

Utworzony przez ataxia, 29 czerwca 2011 r. o 17:52
Powinni sku***eli powiesic za jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pal bydlaki nabić. I to wyjątkowo chropowaty i ciernisty. Tak żeby przez czubek głowy wyszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota wpadł na pomysł żeby policja i prokuratura traciły czas z powodu bezpańskiego psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ori napisał:
Co za idiota wpadł na pomysł żeby policja i prokuratura traciły czas z powodu bezpańskiego psa?
Idiotą ty jesteś, szkoda żeś się urodził i chodzisz po tym świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***syny ! Szkoda,że nie wiem gdzie mieszkacie wy i wasze matki suki je***e skoro was urodziły ku*** jedne ! Ale sie dowiem i zabije tak jak wy zabiliście psa katole pier***one z Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechosta napisał:
Sku***syny ! Szkoda,że nie wiem gdzie mieszkacie wy i wasze matki suki je***e skoro was urodziły ku*** jedne ! Ale sie dowiem i zabije tak jak wy zabiliście psa katole pier***one z Polski !
Och ty mój Dzielny Obrońco Zwierząt! Powiedz, a co zrobisz ze specjalistami od dezynsekcji - bo wiesz, każdy z nich codziennie zabija wiele zwierząt. Masz zamiar każdego z tych ludzi zabijać codziennie po kilka razy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci zwyrodnialcy, to na pewno sympatycy PO;@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubrano psa w sukienkę.... Chcieli ubrać w sutannę,nie udało się,bo pies się bronił przed sutanną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http:
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że niby policja nie wszczęła od razu postępowania? WFT ?!!... z patologii nigdy sie nie wyleczymy ... jestem za tym zeby usypiać takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Że niby policja nie wszczęła od razu postępowania? WFT ?!!... z patologii nigdy sie nie wyleczymy ... jestem za tym zeby usypiać takich ludzi.
To takie bezbolesne...jestem za dotkliwszą karą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja i całkowita ignorancja policjantów z Myślenic. Nie wpadli na to, że ten psychopata może zagrażać także ludziom. Czy czekają, aż kolejną ofiarą będzie autentyczna kobieta w sukience????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zwierzęta wierzyły w Boga Diabeł w Ich oczach wyglądałby jak człowiek... i żaden komentarz nie jest potrzebny katolicki kraj , tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzaj...,ale diabliki w oczach wielu można zobaczyć... Teoretycznie może i katolicki to kraj,a w rzeczywistości każdy widzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ori napisał:
Co za idiota wpadł na pomysł żeby policja i prokuratura traciły czas z powodu bezpańskiego psa?
hmm, szczerze przyznam, że nie znam idioty większego od ciebie, więc mimo szczerych chęci odpowiedzenia na twoje nader elokwentne pytanie, nic z tego. ale nie martw się, zawsze możesz pójść po lusterko i jakiegoś idiotę na pewno spotkasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce zyc w swiecie gdzie ludzie zachowuja sie gorzej niz bydlaki!My sami ustawilismy siebie najwyzej w hierarchii, jestesmy jak samozwanczy krol, a nie znaczymy nic. Tylko człowiek potrafi byc tak okrutny... Jak mozna tak ranic, katowac? za co?Nigdy nie zrozumiem. a najwyzej grozi im 2 lata, coz to za kara za bol jaki zadali? Przeciez to zwierze czuło, cierpiało tak samo jak cierpi człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...