Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatnie przemówienie prezydenta, które miał wygłosić w Katyniu

Utworzony przez Piotrek, 12 kwietnia 2010 r. o 09:38
To jest przemówienie, a nie jak Pana Premiera Jednak co by nie powiedzieć, to był PRAWDZIWY PATRIOTA rozumiał NASZ KRAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wzruszające przemówienie a zarazem prawdziwa historia która się dopełniła teraz to brzmi jak testament Pana Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze Pan Prezydent Lech Kaczyński potrafił mówić to co trzeba było powiedzieć!!! Nigdy nie musieliśmy się wstydzić, reprezentował nas-Polaków najgodniej jak tylko można było!!! Dziękuję Panie Prezydencie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Losy moje i mojej żony rodziny są naznaczone zbrodnią sowiecką. Dziadek i trzej wujkowie mojej żony wywiezieni w1940r zaginęli bez wieści a babcia zmarła w drodze na syberię.Brat mojej mamy oficer WP w 1949 został aresztowany i wywieziony na sybir i wrócił dopiero w 1956r.Postawa Pana prezydeta jest wspaniała.Cześć Jego Pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuje angielskiej wersji przemowienia. Jakies wskazowki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...