Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatnie przemówienie prezydenta, które miał wygłosić w Katyniu

Utworzony przez Piotrek, 12 kwietnia 2010 o 09:38
To jest przemówienie, a nie jak Pana Premiera Jednak co by nie powiedzieć, to był PRAWDZIWY PATRIOTA rozumiał NASZ KRAJ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo wzruszające przemówienie a zarazem prawdziwa historia która się dopełniła teraz to brzmi jak testament Pana Prezydenta
0
Zawsze Pan Prezydent Lech Kaczyński potrafił mówić to co trzeba było powiedzieć!!! Nigdy nie musieliśmy się wstydzić, reprezentował nas-Polaków najgodniej jak tylko można było!!! Dziękuję Panie Prezydencie!!!
0
Losy moje i mojej żony rodziny są naznaczone zbrodnią sowiecką. Dziadek i trzej wujkowie mojej żony wywiezieni w1940r zaginęli bez wieści a babcia zmarła w drodze na syberię.Brat mojej mamy oficer WP w 1949 został aresztowany i wywieziony na sybir i wrócił dopiero w 1956r.Postawa Pana prezydeta jest wspaniała.Cześć Jego Pamięci
0
Poszukuje angielskiej wersji przemowienia. Jakies wskazowki?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: