Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczenia majątkowe prezydentów. Zobacz ile zarobili w 2011 roku

Utworzony przez Gość, 9 maja 2012 o 19:16
Zdecydowanie za dużo zarabiają, jak na warunki lubelskie, wielu ludzi zyje tutaj w biedzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no bidulka nasza głodem przymiera biedactwo
0
kupię dom z działką od prezydenta za cenę deklarowaną w oświadczeniu majątkowym
0
Ma 462 ha i zarobił 4000 zł.Te zeznania,TO SĄ JAJA.
0
Jak tacy nie będo brać w łape,jak tak mało zarabiają.
0
7tysi na miesiąc?? kurw... ja tyle zarabiam w 5 miesiecy:/
0
Panie zamoyski - 426 ha w Zamosciu i twierdzisz Pan ze placisz Pan 1230 za ha ?? Chetnie odkupie - zaplace po 2000 za ha ! Takich to tylko wychłostać! Gdzie urzad skarbowy- NO GDZIE?!?
0
hji napisał:
7tysi na miesiąc?? kurw... ja tyle zarabiam w 5 miesiecy:/
To było się uczyć baranie
0
Gość napisał:
Zdecydowanie za dużo zarabiają, jak na warunki lubelskie, wielu ludzi zyje tutaj w biedzie.
Zamość to miasto dzieci do wieku liceum i emerytów. Brakuje uczelni z prawdziwego zdarzenia, studentów prawdziwych a nie tych z pseudo szkół jak Wszia... takich brakuje studentów co będą mieszkać na stancjach a do domu jeździć tylko w Weekend. Natomiast student, co podjedzie 15km z jakiejś pod zamojskiej wsi na wykłady do koszar czy Wszia, dochodu miastu nie przyniesie.
0
Biedny ten Żak SZeryf Lublina tylko 10 000 zł odłożył przez cały rok z tej skromniutkiej pensyjki a ż mi go szkoda.
0
wynagrodzenie meza Pani Fisz 55000 jako nauczyciel 55000 / 12 m-cy 4583 miesiecznie cha czyli nie tak zle w tym szkolnictwie
0
deficyt rośnie, a jakoś arystokracja pasa nie przyciska!!!jak zwykle sięgają aby do kieszeni szarych ludzi:///////
0
Pan Siczek Burmistrz Piask nie wiadomo ile zarabia - Jego oświadczenie majątkowe w miejscu zatrudnienia nie ma kwot - skandal!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: