Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczenie lubelskiego Ratusza ws. artykułu "Wpłacili na Palikota, dostali pracę"

Utworzony przez ja, 3 kwietnia 2009 r. o 13:21
Panie Prezydencie, jakie jest prawdopodobieństwo, że wszystkie osoby wspierające finansowo posła wygrają konkurs na stanowisko pracownika UM Lublin? Myślę, że niewiele większe niż 0, chyba,że istotna jest działalność w specyficznym wolontariacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sposób prowadzenia naborów do urzędu i kryteria przy nich stosowane reguluje ustawa o pracownikach samorządowych. Podkreślam, że w opinii Prezydenta Adama Wasilewskiego aktywność polityczna osób, które starają się o pracę w Urzędzie Miasta, nigdy nie powinna mieć wpływu na proces rekrutacji. " naprawdę tłumaczenie jak dla oligofreników, (...) nigdy nie powinna mieć wpływu -- co nas obchodzą uwznioślone uwagi de (lege) ferenda, czyli płonne nadzieje na przyszłość, pan Wasilewski tym samym nie potwierdził, ale co ważne również nie zaprzeczył, że w tym konkretnym przypadku polityczna aktywność pozostawała nie bez znaczenia ! odczytać to należy - nie można wykluczyć, że tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent z kosmosu "sposób zatrudniania określa ustawa" bóhuheueh zatrudniasie po rodzinie i znajomych króliczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha Haa Ha . Uśmiałem się. Każdy wie że to jest wszystko ustawiane pod konkretną osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ratusz nic nie kombinował to może pokazać protokoły z konkursu na te stanowiska, bo w biuletynie informacji publicznej dla Lublina nie udało się odnaleźć informacji o takich konkursach i ich przebiegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wielu uwierzyło Platformie.Tak wielu zawiedliście.Smutne.Nauczyliście się od PSL-u.TKM.Tylko niestety wy znikniecie,bo się okazuje,że PO to formacja tymczasowa,a PSL na nasze nieszczeście pozostanie.A tak z innej strony już dochodzi do tego,że w mieście ludzie zaczynają tęsknić za Pruszkowskim.I to dzięki Tobie Prezydencie z Platformy.Przykre ale mój głos straciłeś,nie tylko zresztą mój.Prezydent nie jest silnym człowiekiem,z-ca Wysocki łazi jak potłuczony,ciągle zmęczony,marudzący.Ech.Przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli w gminie npKurów na kilku zatrudnionych pracuje małżeństwo i i ichkuzyn to napewno! przyjęto ich zgodnie z ustawą-rzeczniczka robiszse żarty nie wnerwiaj ludzi bo nepotyzm jak wrzód nadupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że niemota to jeszcze kręt kogo lublinianie wybierają na prezydenta.Czy nie ma w Lublinie mądrych i zdolnych zrobić dużo dobrego dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że niemota to jeszcze kręt kogo lublinianie wybierają na prezydenta.Czy nie ma w Lublinie mądrych i zdolnych zrobić dużo dobrego dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani blajerska znowu się kompromituje wygrali konkursy, tak jasne, tylko dlaczego zatarto wszystkie ślady dot. tej rekrutacji na stronie BIPu UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani rzecznik prezydenta ma coś wspólnego z prok.Blajerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...