Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczenie Palikota: Nie prałem brudnych pieniędzy

Utworzony przez ANAA, 30 maja 2009 o 16:51
...
Ostatnio edytowany 30 maja 2009 o 20:37
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednak palikot potrafi szybko pisać, ciekawe że dziennikarzom nie mógł przedstawić paru słów wyjaśnienia w trzy godziny a dla premiera napisał aż 17 stron wyjaśnień, to wszystko jest bardzo ciekawe tylko czy prawdziwe?
0
przeciez to co on mówi to albo 'kreatywna księgowoś' albo oszustwa podatkowe i oszustwa na niekorzyść swej pierwszej żony. innej drogi nie ma. jest w potrzasku. tylko czy Tusk coś z nim zrobi czy się boi kwitów z finansowania swojej kampanii , które ma Palikot?
0
POTRZEBNE DOKŁADNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE. Obserwując od dłuższego czasu kuriozum Pana Palikota; analizując jego zachowanie, rodzaj ekspresji, dobór słów oraz pewne charakterystyczne cechy wyrazu twarzy, nasuwa się uzasadnione podejrzenie, iż możemy mieć do czynienia z zespołem cech patologicznych o podłożu paranoi maniakalnej. Jeśli było by to prawdą, wówczas otoczenie Pana Palikota może być posądzone o świadome i aktywne przyczynianie się do nasilenia tej choroby. Pan Palikot winien się znaleźć w zakładzie psychiatrycznym, a nie na sali sądowej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: