Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszczędności przy zakupach w elektronicznych sklepach online dzięki PromoCodius

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2017 o 13:17 Powrót do artykułu
Ok, ale skąd wyszukujecie te kody do media experta?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brał ktoś u nich raty? Jak to wygląda?
0
No ME spoko promki ma fakt
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ok, ale skąd wyszukujecie te kody do media experta?
W artykule jest namiar na stronkę z kodami do nich to chyba oczywiste ;) Ja jej nie znałem ale wpisywałem w google "kody do media expert" 
0
Ja tam tylko z przecen kupuję i korzystam z promocji. Właściwie sprzęt z każdej dziedziny zawsze jest przeceniony i jesli nie tan z najwyzszej płki to choiaż ze średniej.
0
Ciekawa informacja jak na Dziennik, ale w sumie to polska sieć więc jak najbardziej popieram ;)
0
jak elektronikę to własciwie tylko w ME kupuję bo polski sklep i mam jakiś sentyment.
0
undefined napisał:
Ja tam tylko z przecen kupuję i korzystam z promocji. Właściwie sprzęt z każdej dziedziny zawsze jest przeceniony i jesli nie tan z najwyzszej płki to choiaż ze średniej.
 Ciekawe czy kody sumują się z promocjami dodatkowo? 
0
Jak elektronika to zawsze u Polaka - w ME
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: