Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszust leczył jajniki poprzez specjalny stosunek seksualny

Utworzony przez zenon, 23 lutego 2010 r. o 11:43
Przecież za kobieta mu zapłaciła za zbliżenie więc dlaczego zrobili z tego gwałt. A tak pyzatym jakim tępym trzeba być aby uwierzyć ze specjalne pukniecie uleczy jej jajniki:). No cóż pewnie gość miał dużo racje perswazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już swoje lata i myślałem ,że ludzie bedą coraz mądrzejsi ,a tu proszę nadal są tacy,którzy dzisiaj włożyliby Anielkę na trzy zdrowaśki do rozgrzanego pieca aby wygonić z niej złe moce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiotka da się na coś takiego nabrać i na dodatek zapłaci za "usługę" a pan "doktor" połączył przyjemne z pożytecznym. To się nazywa biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męska prostytutka... Dostał 1300 za numerek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam bym bzyknął panią doktor jakby mi podchodziła i niechby mi wmawiała że katar mi po tym zabiegu szybko przejdzie a i pare groszy tez bym zostawił na biurku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rusłan napisał:
a ja tam bym bzyknął panią doktor jakby mi podchodziła i niechby mi wmawiała że katar mi po tym zabiegu szybko przejdzie a i pare groszy tez bym zostawił na biurku
Znam podobnego artystę. Co w stanie wojennym wmawiał kobietom chorobę jajników. I po wymacaniu miało przejść. Najlepszy jego numer to macanie, kelnerek , ekspedientek i kierowniczki sklepów spożywczych . Pobierał opłatę poza kolejką w produktach które sprzedawały: mięso, kawę , wino, cukier, cytrusy i inne artykuły których brakowało na rynku. Nazywał się Henio W. Pracownik FSC jako kreślarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko uwierzyć że mamy jeszcze takie zacofanie w kraju, że młoda kobieta potrafi się na coś takiego nabrać:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciężko uwierzyć że mamy jeszcze takie zacofanie w kraju, że młoda kobieta potrafi się na coś takiego nabrać:/
Ano mamy, ale jest to poniekąd spadek po PRL-u, wynik kryzysu zaufania do mediów i instytucji publicznych, wiary w teorie spiskowe szerzonej w pewnej stacji radiowej itp. Jeszcze długo będą panoszyć się po tym kraju różni "uzdrowiciele", "wróżki", "odczyniacze uroków", zaklinacze pogody i wszelka tym podobna szarlataneria. A głupi naród będzie im wierzył i wyciągał ostatnie zaskórniaki. A od czasu do czasu nawet pozwoli się przelecieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale w końcu miała "unikalne" zbliżenie ! Dzika Azja, normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym nie przeczytała to bym nie uwierzyła. Niech te "Panie" lepiej się nie ujawniają, bo to przecież wstyd. Oj durne, oj durne nieuleczalnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakoś w ogóle mi nie jest ich żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joa napisał:
I jakoś w ogóle mi nie jest ich żal!
Durne- to mało powiedziane. Nie mogę powstrzymać się od śmiechu.Ot taka głupawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciężko uwierzyć że mamy jeszcze takie zacofanie w kraju, że młoda kobieta potrafi się na coś takiego nabrać:/
Zara a jak sukienkowi leczą swoim nowicjatom hemoroidy to cisza i muszą się dawać nadziewać bo purpurat wywali z posługi chorych nie akceptują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...