Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Outlet Center Lublin. Jakie promocje na otwarcie (zdjęcia)

Utworzony przez Maniek, 3 grudnia 2014 r. o 11:34
Ciekawe czy ta piękna pani na zdjęciu nr 5 jest "sierotką" ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.in konsumpcjonizm, materializm, hedonizm jak i tysiące innych zbędnych lub nic nie znaczących rzeczy tak zaabsorbują większość ludzi że zatracą się w nich ---  "A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego: 27 Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, w którym Noe wszedł do arki; i nastał potop, i wszystkich wytracił.28 Podobnie jak działo się za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali;29 Lecz tego dnia, gdy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wszystkich wytracił.30 Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.31 Tego dnia, jeśli ktoś będzie na dachu, a jego rzeczy w domu, niech nie schodzi, aby je zabrać, a kto będzie na polu, niech również nie wraca.32 Pamiętajcie żonę Lota. 33 Kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto je straci, zachowa je.34 Mówię wam: Tej nocy dwóch będzie w jednym łóżku, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.35 Dwie będą mleć razem, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.36 Dwaj będą na polu, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony." - Ewangelia Łukasza 17:26-36 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska nie jestem ani katolikiem ani Świadkiem Jehowy, ani protestantem itd _________ Google : molekularne maszyny upadek teorii ewolucji ______ Google : całowanie koranu popieranie islamu przez Wojtyłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja piyerdole kolejna galeria, jakby tego gow.na było mało dookoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 10 masakra. Co to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Empik jest jeszcze zamknięty i otwarcie dopiero w sobotę? Widziałem takie nieoficjalne info na necie, niestety nikt ze znajomych nie był tam dzisiaj, a ja wolnego w pracy na otwarcie "galerii" brał nie będę. Miałem iść tam jutro po południu, ale bez Empiku nie ma sensu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 % 50 % pytam sie gdzie ? Gdzie jest to centrum wyprzedażowe .. ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie nie chodzą po galeriach... skąd oni poza tym wzięli tyle szkaradnych dziewczyn, jedna brzydsza od drugiej, no takiego wysypu kóz dawno nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ściema !!! Wyprzedają tu chłam,który nie sprzedał się w sklepach sieciowych w całej Polsce ! Nie dajcie się naciągnąć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny zwyczajnie naturalne, nie plastikowe lale pozbawione mimiki twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Wasze zakupy? Na jakie promocje udało Wam się trafić? Ja kupiłam świetną kurtkę narciarską za pół ceny :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi mąż kupił różowy polar na mrośne wieczory :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...