Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Outlet Center Lublin. Jakie promocje na otwarcie (zdjęcia)

Utworzony przez Maniek, 3 grudnia 2014 o 11:34
Ciekawe czy ta piękna pani na zdjęciu nr 5 jest "sierotką" ? :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
m.in konsumpcjonizm, materializm, hedonizm jak i tysiące innych zbędnych lub nic nie znaczących rzeczy tak zaabsorbują większość ludzi że zatracą się w nich ---  "A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego: 27 Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, w którym Noe wszedł do arki; i nastał potop, i wszystkich wytracił.28 Podobnie jak działo się za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali;29 Lecz tego dnia, gdy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wszystkich wytracił.30 Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.31 Tego dnia, jeśli ktoś będzie na dachu, a jego rzeczy w domu, niech nie schodzi, aby je zabrać, a kto będzie na polu, niech również nie wraca.32 Pamiętajcie żonę Lota. 33 Kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto je straci, zachowa je.34 Mówię wam: Tej nocy dwóch będzie w jednym łóżku, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.35 Dwie będą mleć razem, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.36 Dwaj będą na polu, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony." - Ewangelia Łukasza 17:26-36 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska nie jestem ani katolikiem ani Świadkiem Jehowy, ani protestantem itd _________ Google : molekularne maszyny upadek teorii ewolucji ______ Google : całowanie koranu popieranie islamu przez Wojtyłe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja piyerdole kolejna galeria, jakby tego gow.na było mało dookoła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zdjęcie nr 10 masakra. Co to jest?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to prawda, że Empik jest jeszcze zamknięty i otwarcie dopiero w sobotę? Widziałem takie nieoficjalne info na necie, niestety nikt ze znajomych nie był tam dzisiaj, a ja wolnego w pracy na otwarcie "galerii" brał nie będę. Miałem iść tam jutro po południu, ale bez Empiku nie ma sensu.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
70 % 50 % pytam sie gdzie ? Gdzie jest to centrum wyprzedażowe .. ?????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Normalni ludzie nie chodzą po galeriach... skąd oni poza tym wzięli tyle szkaradnych dziewczyn, jedna brzydsza od drugiej, no takiego wysypu kóz dawno nie widziałem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ściema !!! Wyprzedają tu chłam,który nie sprzedał się w sklepach sieciowych w całej Polsce ! Nie dajcie się naciągnąć !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziewczyny zwyczajnie naturalne, nie plastikowe lale pozbawione mimiki twarzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak Wasze zakupy? Na jakie promocje udało Wam się trafić? Ja kupiłam świetną kurtkę narciarską za pół ceny :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mi mąż kupił różowy polar na mrośne wieczory :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: