Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owoce miękkie w skupie tańsze niż przed rokiem

Utworzony przez Dariusz, 5 sierpnia 2013 r. o 21:27
Jezus Maria co za głupoty tu piszą !!! Jestem plantatorem i porzeczki czarne sprzedawałem po 1,40 i 1,30 a nie po 3 złote ! A i tak miałem ,,szczęście,, bo pod koniec zezonu były już tylko po złotówce za kilogram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Maria co za głupoty tu piszą !!! Jestem plantatorem i porzeczki czarne sprzedawałem po 1,40 i 1,30 a nie po 3 złote ! A i tak miałem ,,szczęście,, bo pod koniec zezonu były już tylko po złotówce za kilogram.
A na rynku 1kg czarnej porzeczki kosztuje 5zł.Zresztą inne owoce również w dobrej cenie:wiśnie,aronia,maliny.Szkoda tylko,że plantatorzy nie mogą sobie pozwolić na taką sprzedaż i to co im się proponuje to tak niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 4 zł za kg porzeczka była w 2011 roku a nie w 2012, jak na początku maja na zachodzie polski spadł śnieg i stąd takie ceny były Ktoś tu bzdury wypisuje w tym artykule. w 2012roku porzeczka była po 1zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...