Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owsiak: chciałem zrezygnować, ale listy od wolontariuszy odwiodły mnie od tego

Utworzony przez aa z Lublina, 8 lutego 2014 r. o 17:31
Mam mieszane uczucia.Dla mnie to jest żebractwo.Zbiera się na sprzet dla szpitali,a w tym czasie dyrekcje dzielą sobie kolosalne premie,wykonują badania za pieniądze.Ja nie chciałabym tak pracować.Pomoc owszem ale z ręki do ręki.Pamiętam jak chodziłam do szkoły.Byłam biednym dzieckiem i chętnie kupiłabym sobie bułkę,ale nie musiałam ostatnie pieniądze dawać na składkę ;na biedne dzieci na cos tam i na coś .Rozumie jeszcze rodziny,które ratują bliskiego,zbierają ,ale sosób na życie -NIIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ma się fundację i wszystko prowadzi legalnie to: 1. Na stronie internetowej zamieszcza się cały statut fundacji a nie tylko fragmenty. 2. Rzetelnie rozlicza się z zebranych funduszy. 3. Na pytanie kogokolwiek o udokumentowanie wydatków nie wybucha sie agresją i nie wyrzuca takiego człowieka za drzi, tylko mówi się "wszystko co robię jest uczciwe. Proszę przejrzyj te wszystkie dokumenty i pytaj o inne jeśli jakichś brakuje, a z przyjemnością je udostępnie, ty o tym napiszesz lub powiesz znajomym i wszyscy będą wiedzieć, że moja działalność jest w pełni uczciwa".   Niespełnienie powyższych warunków uzasadnia podejrzenia, że dana fundacja coś "kręci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie porzuca się kury, która znosi złote jajka, więc nie dziwne, że p. Owsiak odchodzi nie odchodząc. Poza tym to chyba powinno być rodzinne odejście. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ma się fundację i wszystko prowadzi legalnie to: 1. Na stronie internetowej zamieszcza się cały statut fundacji a nie tylko fragmenty. 2. Rzetelnie rozlicza się z zebranych funduszy. 3. Na pytanie kogokolwiek o udokumentowanie wydatków nie wybucha sie agresją i nie wyrzuca takiego człowieka za drzi, tylko mówi się "wszystko co robię jest uczciwe. Proszę przejrzyj te wszystkie dokumenty i pytaj o inne jeśli jakichś brakuje, a z przyjemnością je udostępnie, ty o tym napiszesz lub powiesz znajomym i wszyscy będą wiedzieć, że moja działalność jest w pełni uczciwa".   Niespełnienie powyższych warunków uzasadnia podejrzenia, że dana fundacja coś "kręci".
  Nie wiem, czy na stronie internetowej jest cały statut czy tylko jego część - nie będę się zatem do tego odnosił tym bardziej, że w gruncie rzeczy nie ma to żadnego znaczenia. Kwestią o zasadniczym znaczeniu jest natomiast sugestia, że WOŚP nierzetelnie rozlicza się z zebranych funduszy. Otóż - gdybyś tylko zadał sobie odrobinę trudu - to dowiedziałbyś się, że od początku swojego działania WOŚP rozlicza się DOSŁOWNIE co do grosza i w opinii specjalistów z MF robi to wręcz modelowo. W kwestii trzeciej twojej wątpliwości: być może Owsiak zachował się zbyt emocjonalnie - ale gdyby ciebie ktoś po raz tysiąc dwieście siedemdziesiąty szósty w ciągu kwartału posądził, że jesteś wielbłądem i zażądał, byś udowodnił, że tak nie jest - to nie wiem, czy nerwy by ci nie puściły... Tym bardziej, że WSZYSTKIE rozliczenia WOŚP są publicznie dostępne - o czym zarzucający Orkiestrze machlojki dobrze wiedzą...   Żeby nie było - z WOŚP związany jestem jedynie tym, że od dwudziestu lat wrzucam do puszek wolontariuszy jakieś tam kwoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak tak samo odchodzi jak udostępnia dokumenty do wglądu TV republika i Niezależnej.pl czy Gazecie Polskiej. Ten biznes dobrze nazwał "Złoty Melon" i z czego on by żył przecież jego pierwotne zajęcie to produkcja witraży a kościołów teraz mało się buduje więc przymierał by głodem. Owsiak to zawór bezpieczeństwa postkomuny energię młodzieży skierował nie na "majdan" ale w "pijackie błoto" i "narkotykowe bagno" i to za pieniądze które zbierają biedne zmarznięte dzieci pod kościołami. Dlaczego finał nie jest w lecie? Bo ludzie wrzucają żeby te dzieci nie marzły z litości dla nich. A ten pan złoty melon grzeje dupę i śmieje się z głupich zmarzniętych niewolników. To jest odrażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"chciałem zrezygnować, ale listy od wolontariuszy"   No, to byłby koniec świata jakby on zrezygnował. Jak żyć przez róbta co chceta, no jak?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsik - kończ waść, wstydu oszczędź! Albo rezygnujesz i idziesz w ch..lę, albo POkaż wydatki na zakup sprzętu i inne cele (np. pensje dla zarządu fundacji - czyli żony [12 tys.(?)zł] i grupki znajomych), a także przepływy na inne cele (jakiś "złoty melon", na firmy(?osoby?) obsługujące chlewnię pod nazwą "wood w sztok and ćpać w szmok") itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Owsiak zachował się Pan niepoważnie. Wyrazy uszanowania dla blogera który miał odwagę zwrócić na wiele nieprawidłowości dotyczących WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...