Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjent chciał mieć nogi. Sąd: amputować

Utworzony przez bambary, 16 marca 2010 o 08:15
Ale co z nogami? Z artykułu nie wynika kaiedy zdarzenie miało miejsce i jaki był jego finał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeżeli faktycznie niepotrzebnie amputowali nogi pacjenta to w ramach zadośćuczynienia oprócz pieniędzy to i pani sędzi (od 7 boleści jak widać) uciąć nogi przy samej d.....
0
"oświadczył mężczyzna dziennikarzom Polski Kuriera Lubelskiego" A to po jakiemu? Język polskopodobny?
0
Powinni jej amputowac nogi, ciekawe jak by sie czula...
0
bambary napisał:
Ale co z nogami? Z artykułu nie wynika kaiedy zdarzenie miało miejsce i jaki był jego finał.
Sędzia, która zgodziła się na amputację nóg zdążyła unieważnić swoją decyzję.
0
Nie napisano dlaczego lekarze wnioskowali o amputację? Może pacjent rzeczywiscie jest poważnie chory i ten zabieg prędzej czy później zostanie zrobiony?
0
może dlatego, ze NFZ wiecej płaci za ciecie, które trwa kilka godzin niz dlugotrwale leczenie , które trwa kilka tygodni
0
Gość napisał:
może dlatego, ze NFZ wiecej płaci za ciecie, które trwa kilka godzin niz dlugotrwale leczenie , które trwa kilka tygodni
Długotrwałe leczenie nie trwa kilku tygodni a wiele miesięcy a czasami nawet lat. Poza tym nie wiadomo na co choruje ten człowiek, być może nie da się tego wyleczyć.
0
Nawet jeżeli życie człowieka jest zagrożone, to nikt nie ma prawa go leczyć, czy tym bardziej okaleczać wbrew jego woli. Moje życie, to wyłącznie moja sprawa. Poza tym nie ma obowiązku leczenia się! Gdyby ktoś próbował mi na siłę wykonać jakąś amputację czy inny zabieg chirurgiczny, to zabiłabym takiego uzurpatora w obronie koniecznej.
0
Gość napisał:
Nawet jeżeli życie człowieka jest zagrożone, to nikt nie ma prawa go leczyć, czy tym bardziej okaleczać wbrew jego woli. Moje życie, to wyłącznie moja sprawa. Poza tym nie ma obowiązku leczenia się! Gdyby ktoś próbował mi na siłę wykonać jakąś amputację czy inny zabieg chirurgiczny, to zabiłabym takiego uzurpatora w obronie koniecznej.
zadaniem lekarza jest leczyć a nie uśmieracac a tym bardziej nie wolno pozostawiać człowieka samemu sobie bez pomocy. Ten pan poważnie choruje i gdyby odpowiednio wczesniej rozpoczął leczenie z pewnością nie doszłoby do takiej sytuacji. Kazdy jest odwazny tylko wówczas kiedy go ta sprawa nie dotyczy. Natomiast w sytuacji zagrożenia życia człowiek wybiera życie a nie powolną śmierć, więc Gościu nie pisz głupot bo to dobrze o tobie nie świadczy i zapewniam cię, ze byłabyś pierwsza w kolejce aby tylko przeżyć.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: