Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Padła najwyższa wygrana w Lotto: 36,7 mln zł. Już wiadomo gdzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2017 r. o 11:22 Powrót do artykułu
padła faktycznie czy to tylko podpucha aby ludzie grali, bo ja w tym kraju to już w żadną uczciwość nie wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się mówi nadzieja matką głupich ;) Ale jakby nie było przez te dwa dni mnóstwo osób było milionerami, aż do wczorajszego feralnego dnia :p Zawsze możemy się pocieszyć po polsku... z tej wygranej 10% odciągną mu na podatek. Ach ta nasza zawiść, nic tak nie cieszy jak ból głowy bliźniego. Co do prawdziwości tego losowania... Na Serbi nie mają już wątpliwości, gdy podano wcześniej wynik jak samo losowanie te kuleczki ujawnily. U nas też pamiętamy wpadkę z kuleczkami, jak po załączeniu rozsypały się po całym studiu. A przecież KOMISJA wszystko sprawdziła. Parę staruszków z ulicy? Przecież oni nawet kalkulatora od liczydła nie rozróżniliby. No, ale ludzie grają. Tak samo jak wierzą w Boga, chociaż wiedzą, że to ściema. Kto dziś wierzy w boga Ra, Zeusa, Heliosa...? A jednak wierzą w wygraną... niebo. Taka jest natura ludzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochanie, co byś zrobiła, gdybym wygrał w lotto? - Wzięłabym połowę i cię zostawiła! - Ok, trafiłem trójkę, masz tu 5 zeta i wyp***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Co wybierasz, OFE, czy ZUS? - Lotto. Tam są większe szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna, znów straciłem 6 zł, a mogłem sobie kupić jogurt, chleb i czekoladę :((((( Jakoś nie mam w ogóle szczęścia w tym totku, jeszcze kiedy sam skreślałem to czasami były 3-ki ale jak samo losuje to jest pewnośc, ze bedzie wtopa :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...