Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palaczu! Paczka papierosów może kosztować nawet 20 zł

Utworzony przez AA, 6 listopada 2009 r. o 15:54
Rzuciłem parę lat temu i tym że podrożeją ja się nie martwię ! tym bardziej że po kilku latach nie- palenia odczuwa bardzo pozytywnie mój organizm lepsza kondycja także w nocy nie śmierdzę mam lepszy smak ,itd. itd. nie namawiam ale warto a rzuciłem z dnia na dzień więc można !no i sporo kasy zostaje w kieszeni co rok mam na dobrą wycieczkę zagraniczną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczył by tylko jeden dzień , by palacze nie kupili papierosów, a zachwiałaby się równowaga finansowa państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pale i też mam na wycieczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UE coraz bardziej skłania się ku gospodarce centralnie planowanej... Koncerny tytoniowe w Europie stracą swoją markę handlową. Jako palacz ciemno widzę podwyżkę, nie będę miał wyboru i chyba rzucę palenie, albo będzie trzeba się zaopatrywać papierosami ukraińskimi. Stuprocentowa podwyżka spowoduje uszczuplenie finansów państwowych, co w sytuacji Polski jest strzałem w stopę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzic prohibicje jak niegdys w St.Zjedn. Wtedy powstana fortuny u zaradnych Polakow. Przyjmowanie na kolanach zalecenia unijnych biurokratow to sposob na zycie naszych parlamentarzystow ze szkoda dla ineresow Polski. Zwiekszenie cen papierosow to zmniejszenie sprzedazy. Zmniejszenie sprzedazy to zwalnianie pracownikow w Z.Tyton. To rowniez zmniejszenie uprawu tytoniu. To rowniez mniejsze wplywy do budzetu ,a co za tym idzie mniejsze pieniadze dla organizacji antynikotynowych. Glupota i kabotynstwo naszych wybranych demokratycznie przedstawicieli siegnela dno. W krajach Unii za godzine pracy Polacy zarabiaja od 10 do 20 euro,a papierosy kosztyja okolo 5 euro. W Polsce ludzie zarabiaja od 5 do 20 zl. wiec jaki idiota dopasowuje ceny papierosow do cen unijnych. Sa rozne zboczenia lecz najgorsze jest indolencja.brak wyobrazni u naszych poslowow. A natura nie znosi prozni. Zwalczac palenie papierosow nakazami sankcjami ekonomicznymi mozna, lecz jaki bedzie skutek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ukraina zarobi na głupocie naszych posłów,jeszcze cenę pól litra na 100 ,rząd i tak się sam wyżywi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia podczas wizyty w Polsce stwierdzili, że ceny papierosów trzeba podnieść." A nie zainteresowała ich na przykład wysokość zarobków w Polsce?? NIE stwierdzili, że trzeba podnieść, cooo...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro chcą podnieść papierosy o 100% to niech obniżą benzyne. Toż to skandal aby płacić 4.43zl za litr paliwa, gdzie rok temu było o złotówkę tańsze ! Ja niestety palę, z czego dumny nie jestem, zacząłem palić jak paczkę papierosów można było kupić legalnie w kiosku za... 2.70zł. Próbowałem rzucić, ale bezskutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to o 100% tylko.Posłanka Dąbrowska zarabia tyle ze można i o 500%,ją bedzie stać,swoją drogą palacz palaczowi wilkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra moga isc w gore jak tak bardzo poslowie chca, tyle ze pensje tez niech ida w gore!euro chca wprowadzic i z czym do ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podnieście PENSJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje podnieść jeszcze o 200 % ceny alkoholu i zabraknie kasy diety dla posłów, za darmo obijać się nie będą. Może w ten sposób się ich wszystkich darmozjadów pozbędziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, popieram w 100%. Interes z ukrainą sie rozkręci że ho ho. Już zaczynam robić zapasy Classów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie palę ale co mają do cen w Polsce eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo, popieram w 100%. Interes z ukrainą sie rozkręci że ho ho. Już zaczynam robić zapasy Classów.
Weź i dla mnie z 10 pakietów czerwonych ;-) Wolę co prawda LD ale jeżeli nie będzie-dobre i Classiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w czym mafie papierosowa gorsza od przedsiębiorców hazardowych, by nie dostali wsparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papierosy najtańsze, pensje najniższe. Pewnie, dla zdrowia trzeba równać do średniej unijnej. Płace też ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak Może by tak polski rząd przestał pier***ić i wymyślać jakieś jebnięte ustawy. Przecież młodzież nie przestanie palić... Podniosą ceny o 100% to kradzieże w Polsce też wzrosną o 100% :/ I wtedy z jednego gówna powstaną dwa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat przecietna pensja starczy na takie palenie jak kupi paczke dziennie tylko rodziny ucierpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...