Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot chce wprowadzić eutanazję. Wbrew Schetynie

Utworzony przez KK, 3 grudnia 2009 r. o 08:35
PANIE PALIKOT POMIJAJĄC ŻE POPIERAM TO ŻEBY MOŻNA BYŁO STOSOWAĆ EUTANAZJĘ TO NIECH PAN NIE ROBI SZOPKI TYLKO MOŻE COŚ DLA LUBLINA BY PAN LEPIEJ ZAŁATWIŁ MOŻE TE NOWE DROGI OBIECANE PRZEZ PAŃSKIEGO SZEFA LEJ WODĘ TUSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuje zeby ten PO-li-Głupi kolo co nosi lateksową protezę między nogami o tak dla prtzykładów sam sie poddał eutanazji - a ja z tego powodu upiję sie ze szczęścia LUBELSZCZYZNA PRZEPRASZA ZA PO-LI-GŁUPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej by było aby Palikota NIE BYŁO! Niestety został wybrany! A teraz jest wyprany. Mieszkańcy Lubelszczyzny i nie tylko apeluję do Was BOJKOTUJCIE Palikota bo jest groźny ze swoimi pomysłami. Chce być taki europejski, a jest podmiejski! Czas skończyć z panem Palikotem! Powiedzmy temu panu DZIĘKUJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w programie u Lisa pochodzący w Lublina Artur Zawisza powiedział mu cos takiego "udaje Pan światowca, a co wychodzi? prowincjonalny zapyziały dorobkiewicz. Patrz pan słoma z butów wystaje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚCIE deb***AMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE POZWÓLMY PALIKOTOWI WPROWADZIĆ TĘ EUTANAZJĘ,DOKONAJMY JEJ NA NIM A NASTĘPNIE POWRÓĆMY DO PRAWA JAKIE W TEJ SPRAWIE OBOWIĄZUJE DZISIAJ-TO BĘDZIE JAKIEŚ WYJSCIE Z KTÓEGO, NIE UKRYWAM JA BĘDĘ KONTENT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOBACZCIE JACY ONI SĄ NA TEJ FOTCE DO SIEBIE P.O.dobni . Zastanawiam się co się dzieje?-do Lublina przez ostatnie dwa lata drogi dla rządców z Warsza(f)ki jakby były zaorane a teraz i Komorowski i Schetyna i tylko patrzeć jak mieszkańcy Głuska będą gościć Tuska. MOŻE NIECH P.O.wiedzą co chcą i spadają bo i tak tego nie dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE FAJNIE.......PATRZĘ NA TO FOTO WYŻEJ-PALIKOT +2 ,NA NIĄ NASUWA SIĘ REKLAMA -BAŁWAN .....29 gr/min polecam ERA + Między tymi dwoma ujęciami nie dostrzegłem różnicy,może tylko jedną,że jeden polecał eutanazję -a drugi 29 gr/min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
MOŻE POZWÓLMY PALIKOTOWI WPROWADZIĆ TĘ EUTANAZJĘ,DOKONAJMY JEJ NA NIM A NASTĘPNIE POWRÓĆMY DO PRAWA JAKIE W TEJ SPRAWIE OBOWIĄZUJE DZISIAJ-TO BĘDZIE JAKIEŚ WYJSCIE Z KTÓEGO, NIE UKRYWAM JA BĘDĘ KONTENT.
POPIERAM !!! Eutanazję przetestować należy na Palikocie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liberał napisał:
w programie u Lisa pochodzący w Lublina Artur Zawisza powiedział mu cos takiego "udaje Pan światowca, a co wychodzi? prowincjonalny zapyziały dorobkiewicz. Patrz pan słoma z butów wystaje"
Dziś gdybym miał wybierać między Palikotem a p.Lepperem to ja osobiście bo głębokim przemyśleniu i zastanowieniu a tak naprawdę od ręki wybrał bym p. Leppera ! więcej sobą reprezentuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...