Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Chce zmian w PO, albo założy swoją partię

Utworzony przez franek, 22 sierpnia 2010 r. o 22:02
Wybaczcie mu, chorym psychicznie takie rzeczy uchodza na sucho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ma jedno pytanie do p. Janusza, ile miejsc pracy "załatwił" dla lubelszczyzny będąc posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch POparcia Prącia stoi za Palikotem. A są ich miliony (tak pisał, że POpiera go 10 mln takich, jak on). To jest pasożyt POlityczny, gnój (tak stwierdził o sobie) i tchórz. Nigdy w życiu sam niczego nie założył i nie założy. Zawsze pasożytował na innych (np. na rodzinie pierwszej żony - pieniądze teściów, na środowisko politycznym - wygryzł z lubelskiej PO Zytę Gilowską, przy podziale majątku z pierwszą żoną - jak ona twierdzi). Łże na co dzień (np. fabryka husqvarny w Lublinie, deklaracje polityczne itp.). Bez świńskiego ryja i gumowego fajfusa jest nikim (tak J. Staniszkis).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "życzliwy" z twojej wypowiedzi wynika, że w Polsce potrzebny jest powrót socjalizmu. Wtedy każdy miał prace, nawet ten co nie chciał nic robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarJan nie POtrafi myśleć logicznie. Wszystko - jak to Jasiowi - kojarzy mu się z socjalizmem. Wszak lateksowy POlityk i "byznesmen" zapowiadał w 2006 roku: WŚIŚTKO DLA LUBELŚCIZNY. Dlaczego jako polityk tak pracuje dla Lubelszczyzny, że wszystkie wszystkie jego zapowiedzi biorą w łeb? Opier...ala się w Sejmie. Miał stwarzać odpowiednie przepisy prawne dla rozwoju gospodarczego w komisji "przyjazne państwo" (zależy dla kogo), ale tam czekała by go ciężka praca (czego nie POtrafi) i nie można za bardzo się POwygłupiać. Jakoś nie POtrafił też zainteresować inwestycjami w mieście i regionie przedsiębiorców z kraju i zagranicy. Pajacuje tylko ze świńskim ryjem i gumowym fajfusem w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brunek und con Dunek napisał:
MarJan nie POtrafi myśleć logicznie. Wszystko - jak to Jasiowi - kojarzy mu się z socjalizmem. Wszak lateksowy POlityk i "byznesmen" zapowiadał w 2006 roku: WŚIŚTKO DLA LUBELŚCIZNY. Dlaczego jako polityk tak pracuje dla Lubelszczyzny, że wszystkie wszystkie jego zapowiedzi biorą w łeb? Opier...ala się w Sejmie. Miał stwarzać odpowiednie przepisy prawne dla rozwoju gospodarczego w komisji "przyjazne państwo" (zależy dla kogo), ale tam czekała by go ciężka praca (czego nie POtrafi) i nie można za bardzo się POwygłupiać. Jakoś nie POtrafił też zainteresować inwestycjami w mieście i regionie przedsiębiorców z kraju i zagranicy. Pajacuje tylko ze świńskim ryjem i gumowym fajfusem w mediach.
Może i politykiem Palikot nie jest wybitnym, ale podaj mi przykład z ostatnich 20 lat co jakiś nasz polityk zrobił dla regionu? Ażeby można było powiedzieć, że to jest tylko i wyłącznie jego zasługa. Palikot w swoich zachowaniach pozostaje cały czas sobą, a nie udaję kogoś kim nie jest. Postępuje czasami w sposób komiczny, ale przez to zwraca uwagę na problemy, które wg niego w danym momencie są istotne. Jego przeciwnicy poruszając ciągle problem jego wystąpień, w ciągu 3-4 lat uczynili z dobrego przedsiębiorcy jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków w naszym pięknym kraju. Zamiast stękać na polityków proponuję wziąć się do roboty i nie oczekiwać, że jedna lub druga partia w ciągu kilku lat uczyni lubelszczyznę krainę mlekiem i miodem płynącą. Nasz dostatek zależy od nas samych. P.S. Może i myśleć nie potrafię, ale na szczęście nie tobie to oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZES DYZMA zakłada RUCH POPARCIA DLA MAFII GAZOWO-NAFTOWEJ ZE ZWIĄZKU ROSYJSKIEGO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumie z Okrągłego koło Biłgoraja nie rozśmieszajta mnie bo mam zajady. Na Bolka "nasi" dali Szlomo Urbana. Na Lecha Kaczyńskiego na ten newralgiczny odcinek szczekania (ale tylko szczekania ) "nasi" dali Januszka Nadróbkę. Ciekawi mnie kto będzie obszczekiwał Bronia Barbapapę? Jak Januszek ucieka w suwalskie krzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nazywać się będzie BIŁGORAJSKA PARTIA NIEDOROZWOJU INTELEKTUALNEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
a nazywać się będzie BIŁGORAJSKA PARTIA NIEDOROZWOJU INTELEKTUALNEGO
Jakim ty jestem PISowskim niedorozwojem to aż strach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę takiego polityka w życiu publicznym. Wprowadza jedynie wulgaryzm, zasadę szyderstwa i pogardy wobec człowieka-jego światopoglądu. Nienawidzi ludzi.Nienawidzi ludzi z PiS, ludzi z PO, ludzi z SLD, zwykłych ludzi, każdego z nas. Zamiast tolerancji- szyderstwo i pogarda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarJan napisał:
Może i politykiem Palikot nie jest wybitnym, ale podaj mi przykład z ostatnich 20 lat co jakiś nasz polityk zrobił dla regionu? Ażeby można było powiedzieć, że to jest tylko i wyłącznie jego zasługa. Palikot w swoich zachowaniach pozostaje cały czas sobą, a nie udaję kogoś kim nie jest. Postępuje czasami w sposób komiczny, ale przez to zwraca uwagę na problemy, które wg niego w danym momencie są istotne. Jego przeciwnicy poruszając ciągle problem jego wystąpień, w ciągu 3-4 lat uczynili z dobrego przedsiębiorcy jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków w naszym pięknym kraju. Zamiast stękać na polityków proponuję wziąć się do roboty i nie oczekiwać, że jedna lub druga partia w ciągu kilku lat uczyni lubelszczyznę krainę mlekiem i miodem płynącą. Nasz dostatek zależy od nas samych. P.S. Może i myśleć nie potrafię, ale na szczęście nie tobie to oceniać.
Do roboty to jest wół i traktor. I nie cytuj że "nasz dostatek zalezy od nas samych"-od nas nic nie zalezy. Sam napisałeś że od 20-lat ci na górze nie robią nic.Są trzymani na "oświęt"? Więc nie cytuj "przysłowek" z socjalizmu-typu 300% normy. Bo i tak jej sam nie wyrobisz.Pracusiu. Bo to jest na zasadzie-weżmy się i zróbcie". Co do Palikota mam swoje zdanie. I nie zmieni tego Twoja agitka. PR od dawna uprawia P.O. Ale nie mam ochoty pisać ani dyskutować z Tobą. Zycie po latach i to zweryfikuje. Tylko na rozum będzie już za pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy pomysł!Jednak lwia część kadydatów na posłów (bez względu na opcję polityczną!!!) startuje w wyborach w celu poprawy swojej sytuacji materialnej.Gawiedź łyka frazesy,gdy chce rozliczać to mówi się,że zawinili poprzednicy i tak dzięki Bogu już 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwa trzecia siła polityczna ,a z czasem i druga.Na pierwsze miejsce bym nie liczył.Nie wymagajmy zbyt wiele od większości narodu.A nawet powiem więcej -nie wymagajmuy rzeczy niemożliwych!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie chcę takiego polityka w życiu publicznym. Wprowadza jedynie wulgaryzm, zasadę szyderstwa i pogardy wobec człowieka-jego światopoglądu. Nienawidzi ludzi.Nienawidzi ludzi z PiS, ludzi z PO, ludzi z SLD, zwykłych ludzi, każdego z nas. Zamiast tolerancji- szyderstwo i pogarda.
A ty kim jestes łajzo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54 nieusprawiedliwione nieobecnosci w Sejmie RP stawia tego posla jako nie czlonka rzadu na pierwszym miejscu parlamentarnych leserow, a za to wszystko jeszcze ponad 12 tysiecy PLN miesiecznie wplywa na konto tego czlonka PO. Pewnie pierwszym z postulatow nowej partyji bedzie podniesienie diet i ryczaltow na biura poselskie oraz zniesienie obowiazku usprawiedliwiania i odnotowywania nieobecnosci w parlamentarnej pracy. Glosujta dalej na jednego z najwiekszych sejmowych labowiczow - pod nowym szyldem bo pod starym to szanse ma 1 mln razy mniej niz ciagle atakowany przez niego Jaroslaw Kaczynski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarJan napisał:
Może i politykiem Palikot nie jest wybitnym, ale podaj mi przykład z ostatnich 20 lat co jakiś nasz polityk zrobił dla regionu? Ażeby można było powiedzieć, że to jest tylko i wyłącznie jego zasługa. Palikot w swoich zachowaniach pozostaje cały czas sobą, a nie udaję kogoś kim nie jest. Postępuje czasami w sposób komiczny, ale przez to zwraca uwagę na problemy, które wg niego w danym momencie są istotne. Jego przeciwnicy poruszając ciągle problem jego wystąpień, w ciągu 3-4 lat uczynili z dobrego przedsiębiorcy jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków w naszym pięknym kraju. Zamiast stękać na polityków proponuję wziąć się do roboty i nie oczekiwać, że jedna lub druga partia w ciągu kilku lat uczyni lubelszczyznę krainę mlekiem i miodem płynącą. Nasz dostatek zależy od nas samych. P.S. Może i myśleć nie potrafię, ale na szczęście nie tobie to oceniać.
Moze nie ma takich przykladow przez ostatnie 20-lat ale zrozum czlowieku ze przy tym PAJACU nie tylko nie idziemy do przodu a wrecz sie cofamy.BLAZNI CALY NASZ REGION. WSTYD NA CALY KRAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Jankiem. napisał:
A ty kim jestes łajzo ?
TEPICIEL TAKICH GLUPKOW JAK TY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie strasz tylko zakładaj bo to pajacowanie musi kiedyś się skończyć zyczę Ci tego bo po ludzku wstyd mi za Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...