Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot chętny na prezydenta Polski

Utworzony przez nik, 28 stycznia 2010 r. o 19:40
Super pomysł! napier***.... Palikot na prezydenta!!! To kwintesencja rządów Platformy Obszczymurków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Super pomysł! napier***.... Palikot na prezydenta!!! To kwintesencja rządów Platformy Obszczymurków!
Biłgoraja ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecie on jest głupszy od Lecha Aleksandra, Lecha Bolesława i Aleksandra Alka razem wziętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA POLITYKA SIĘGNĘŁA DNA JUŻ DAWNO TEMU, A TO CO ROBI PALIKOT TO KWINTESENCJA EGOIZMU I GŁUPOTY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stargardzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby patrzec jak uczniowie i emeryci beda masowo wstepowali do PO i glosowali w prawyborach ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie wyobrażam sobie prezydenta wymachującego sztucznym fallusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Jakoś nie wyobrażam sobie prezydenta wymachującego sztucznym fallusem.
a ja niestety potrafię sobie wyobrazić. Kiedyś nie potrafiłem sobie wyobrazić premiera z mózgiem o rozmiarach muszki owocówki, jak sie okazało życie zawstydziło moja wyobraźnię. Fakt, że szanse Palikota na obięcie urzędu prezydenta są iluzoryczne, ale...są. PO chce "zbłaźnić" urząd prezydenta przez wystawianie takiego... ***, a tym samym stworzyć pognój pod projekt wprowadzenia systemu "kanclerskiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cha! Cha! Cha! ale się uśmiałam. Chyba, że Polska zmieni nazwę na Błazenadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi na Lubelszczyźnie już wybudował, Husqvarnę do Lublina ściągnął to i Polską z pewnością skutecznie rządził będzie. To jest chore. Mam nadzieję, że żaden Palikot, Żmijan czy Wasilewski poparcia politycznego na Lubelszczyźnie nie znajdą. Bo jeżeli nie będziemy wyciągać konsekwencji politycznych wobec naszych posłów i prezydentów to zawsze Lubelszczyzną rządzić będą nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lck napisał:
a ja niestety potrafię sobie wyobrazić. Kiedyś nie potrafiłem sobie wyobrazić premiera z mózgiem o rozmiarach muszki owocówki, jak sie okazało życie zawstydziło moja wyobraźnię. Fakt, że szanse Palikota na obięcie urzędu prezydenta są iluzoryczne, ale...są. PO chce "zbłaźnić" urząd prezydenta przez wystawianie takiego... ***, a tym samym stworzyć pognój pod projekt wprowadzenia systemu "kanclerskiego".
Mamy podobna wyobraznie, oraz swiadomosc absurdow, ktore w Rzeczpospolitej zachodza...Modle sie o usankcjonowanie eutanazji, aby nie widziec, nie czuc i nie doswiadczac horrorow serwowanych nam przez te jakze umilowana Ojczyzne, a wlasciwie urzednikow, sprawujacych wladze w JEJ imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$UPER OKAZJA - BEZPŁATNIE WYGRAJ SAMOLOT, SZYBOWIEC, SAMOCHÓD I INNE CENNE NAGRODY! DROGI PRZYJACIELU / DROGA PRZYJACIÓŁKO, Fakt, że zainteresował Cię ten temat dowodzi, że jesteś rozsądną osobą - więc czytaj dalej. Teraz chcę Ci zaproponować coś co odmieni Twoje życie. Wyobraź sobie, że mieszkasz w normalnym kraju, we własnym domku z pięknym ogrodem, w garażu stoi samochód Twoich marzeń a w przydomowym hangarze jakiś prywatny statek powietrzny. Może to być mały śmigłowiec np. amerykański Robinson R-22 lub mały samolot np. Cessna, Mooney, czy Bellanca albo Commander - też produkcji amerykańskiej. Oczywiście w domu masz szybki, szerokopasmowy internet i wszelkie inne udogodnienia. Pieniądze zarabiasz prowadząc mały dochodowy biznes we własnym domu. Wakacje spędzasz odwiedzając egzotyczne kraje, a z Twojej twarzy nigdy nie znika uśmiech. Przyznasz, że fajnie jest tak pomarzyć. Ale to nie marzenia. Wszystko to stanie się rzeczywistością. Oto jedyna okazja w Twoim życiu. Te marzenia staną się rzeczywistością, jeżeli tylko zadasz sobie bardzo niewiele trudu. Jak to osiągnąć? Wystarczy, że poprzesz kandydaturę ROMANA WŁOSA z Katowic na prezydenta RP w wyborach w 2010 roku. Musisz wiedzieć, że aby ROMAN WŁOS mógł kandydować musisz się wpisać na listę poparcia i pomóc mu zdobyć 100,000 (sto tysięcy) podpisów. Przyznasz, że niewiele. Nie przegap takiej okazji. Już dziś napisz po BEZPŁATNY formularz listy poparcia. Koniecznie załącz znaczek na odpowiedź. Otrzymany formularz skopiuj w jak największej liczbie egzemplarzy i rozpowszechniaj gdzie się tylko da. Złóż tam Twój podpis oraz zbierz podpisy od przyjaciół i znajomych. Pisz na adres - ROMAN WŁOS, BOX 1328-antylinia, 40-001 KATOWICE, POLAND. Skopiuj także ten tekst, który teraz czytasz i rozpowszechniaj go w tak dużej liczbie egzemplarzy jak to możliwe. Wysyłaj e-maile do znajomych i nieznajomych, wysyłaj do gazet i innych mediów, zamieszczaj ten tekst na forach internetowych i w księgach gości. Dziękuję Ci za czas poświęcony na przeczytanie tego listu. Przesyłam pozdrowienia i życzę wszystkiego najlepszego. ROMAN WŁOS (kandydat na prezydenta RP 2010, dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY) http://www.romanwlos.go.pl tel. +48 662 620 163 p.s. koniecznie obejrzyj film pod adresem - http://www.tvs.pl/informacje/4923/ oraz http://www.tvs.pl/film.php?id_materialu=1891 p.p.s. każdy kto wpisze się na listę poparcia weźmie udział w BEZPŁATNYM losowaniu cennych nagród jak samochody, samoloty, szybowce, komputery, sprzęt RTV/AGD, itp. - każdy coś wygra - szczegóły niebawem w mediach, dlatego nie zwlekaj - czasu zostało niewiele - zacznij działać natychmiast - dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...