Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: czy Kaczyński jest kobietą?

Utworzony przez baba ze wsi, 11 stycznia 2009 r. o 13:28
Panie Palikot , powiedz pan lepiej jak pan młodych działączy PO przerabiałeś na " kobiety". Tylko, że wtedy nie tylko od Żelichowskiego dostałbyś pan sztachetą , ale i i może nawet kłonicą od lokalnych tuzów PSL. Wiesz pan za co. No przyznaj się wrszcie człowieku od swojej orientacji seksualnej, bądź jak Tomasz Raczek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"babo ze wsi"... skorzystaj z doraznej pomocy lekarskiej... w tym momencie masz problem z glowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Lubelszczyzny i wstydzę sie za takiego chama jakim jest Palikot. Mam nadzieję ,że media nie będą w przyszłości cytować jego popisów i wtedy przestanie się popisywać, chyba , że na zebraniach przed swoimi mocodawcami z tuskomanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja si wstdy nie ya palikota tzlko ya tzch co glosowali na pis lpr psl na lubelszczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Niebo' date='11.01.2009, 13:53' post='83236'] "babo ze wsi"... skorzystaj z doraznej pomocy lekarskiej... w tym momencie masz problem z glowa ! Większość mieszkańców tego miasta wie jak niektórzy młodzi działacze robili błyskawiczne" kariery" pracując bez tchu dla pana posła. Zapewniam , że to nie mnie jest potrzebna pomoc medyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszu... zrob cos prosze z tymi kaczorami a zapewnie Ci miejsce w Niebie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebo napisał:
Januszu... zrob cos prosze z tymi kaczorami a zapewnie Ci miejsce w Niebie :-)
O, czyżby zaprzyjaźniony zakonnik się odezwał? Ale do nieba zz orientacją taką jak ojczulek i Janusz nie przyjmują :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Babo ze wsi" ...pomylka... jestem zenska odmiana Nieba i jestem bezpartyjna. Tobie radzilabym przemyslec cale swoje zycie bo sie w nim pogubiles... Kiedys przyznasz mi racje! Teraz grube sztory zaslonily Ci oczy! Szkoda mi Ciebie ale wiem ze wkrotce sie nawrocisz i znajde Ci rowniez miejsce w Niebie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to normalne, że wobec osób publicznych formułowane są także kontrowersyjne opinie i poglądy ... Po prostu to takie ryzyko zawodowe - pchasz się na świecznik ... ponosisz konsekwencje tego, że inni bedą ci się bardziej przyglądać i komentować niż w przypadku przeciętnego "zjadacza chleba" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty z tej sekty od Kacmajora? I ty mnie nauczasz o jakichś zasłonach? Biedna kobieto. Ale skoro tak ci się pan poseł podoba , to zabierz go w te lasy , może wtedy przestaniemy tego kryptogeya i alkoholika słuchać i oglądać. Zrrób to, bardzo ci będziemy wdzięczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"babo ze wsi" nie bede komentowac wiecej Twoich wypowiedzi. Jak sie wyleczysz z kaczorow to pogadamy. Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebo napisał:
"babo ze wsi" nie bede komentowac wiecej Twoich wypowiedzi. Jak sie wyleczysz z kaczorow to pogadamy. Pozdrawiam :-)
A gdzie ty wyczytałaś, że jestem chora na kaczory? O pedalstwie Palikota wiedzą liczni , najlepiej wiedzą o tym działacze regionalnych struktur PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję do komisji pod przewodnictwem Palikota. Paranormalne jest, że wyborcy wybierający posła nie mieli najmniejszych możliwości żeby go odwołać w trakcie kadencji. W ten sposób takie postacie mogą nas reprezentować aż przez 4 lata. Niestety Palikot się tym nie zajmie. Wątpię, żeby można się było doczekać takiego zapisu, który wydaje się być oczywisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Według mnie to normalne, że wobec osób publicznych formułowane są także kontrowersyjne opinie i poglądy ... Po prostu to takie ryzyko zawodowe - pchasz się na świecznik ... ponosisz konsekwencje tego, że inni bedą ci się bardziej przyglądać i komentować niż w przypadku przeciętnego "zjadacza chleba" ...
Przeczytaj, co napisałeś, tak z 10 razy i ...wstydź się. To normalne, że osoby "ze świecznika" są "na językach", ale to co robi palikot (celowo mała litera!!!) jest skandaliczne. To język imyślenie rynsztokowego pseudopismaka, a nie MĘŻA STANU - POSŁA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ, jakiegokolwiek polityka światowego. On jest chory, ale to się podoba, bo dziś chamstwo wyłazi zewsząd. Dlaczegop pan premier się nie wypowiada. Jak Kaczyński bronił Polaków w sprawie Eryki Sztajnbach, mówił o kryzysie finansowym w Świecie ii radzie gabinetowej, i inne sprawy, np heca z lotem do Brukseli, pan premier Tusk nie schodził z ekranu i krytykował "brak poczucia humoru, czarnowidztwo, itp - u Kaczyńskiego. Teraz ZAMILKŁ. ??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest kobietą?towszystko jasne po co mu ten STUCZNY PENIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
Palikot jest kobietą?towszystko jasne po co mu ten STUCZNY PENIS
Dlatego należy w drodze rewanżu domagać się publicznego zaprezentowania przez palikota wyniku testów DNA potomstwa tego czegoś z figurantką , którą nazywa obecnie swoją żoną. Żaden chłop na świecie jeszcze nie zrobił dzieci lateksową protezą , jaką widzieliśmy na pamiętnej konferencji prasowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Palikot pół-żyd i chłop z Biłgoraja jest gej. Już mu Łątka nie wystarcza to ma chętke na Kaczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy lubelskiego BŁAZNA!. Nie powinno się takich ludzi wybierać w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe hasło reklamowe Media Markt "Palikot - tego powinni zabronić"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Województwo Lubelskie przeprasza za Janusza Palikota herbu Wibrator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...