Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot do Jarosława Kaczyńskiego: Przepraszam

Utworzony przez POmroczność jasna, 24 stycznia 2009 o 14:13
Gwiazdor z Biłgoraja to taka Jola Rutowicz polskiego parlamentu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biłgoraj przeprasza za Palikota!
0
Jasiu, czy to ty jesteś tą nową wybranką Marcinkiewicza?
0
Uwielbiasz kobiety? Czu to znaczy ,że Łatka też jest kobietą? To jeszcze większa kicha dla pana strosty niż zięć biseks.
0
Odejdź pan panie Palikot wreszcie z polityki i idź do cyrku, bo tam się nadajesz najlepiej!!!!!!! Nie życzę sobie obrażania Pana Prezydenta, a panu jak nie odpowiada to wyjedź z Polski!!!!!
0
Cała ta "platforma obywatelska" z tuskiem donaldem na czele jest funta kłaków wart!!!!! A Donald to jest polskie imię?
0
Masz rację "kasa"!!!!!!!! Platforma do Izraela, tam ich miejsce!!!!!!!
0
CO ZA BZDURY WYPOWIADA POSEL! ;UBELSKI, WSTYD ZE POCHODZE Z LUBELSZCZYZNY I MIESZKALAM TAM 35 LAT. CZY TEN PAN NIE POWIENIEN SIE ZBADAC U PSYCHATRY ALE OBIEKTYWNEGO NIE Z PO! WSTYD DLA POZYCJI POLSKIEGO POSLA. A CO ZE STARANIAMI POLESZENIA ZYCIA OBYWATELI LUBELSZCZYZNY , NAJBIEDNIEJSZEGO WOJEWODZTWA W UNII EUROPEJSKIEJ! OCZYWISCIE POSEL PALIKOT JEST BOGATY I CO GO OBCHODZA BEZROBOTNI, RENCISCI, KALECY, EMERYCI. NIECH SOBIE JAKOS RADZA ! DRUGA SPRAWA TO OBRAZANIE PREZYDENTA POLSKI, TO NIE MA ZNACZENIE KTO SPRAWUJE TE FUNKJE, PREZYDENT ZOSTAL WYBRANY PRZEZ OBYWATELI POLSKICH I TO JEST OBRAZANIE POLAKOW I POLSK JAKO PANSTWA. PANIE PALIKOT JA JESTEM DUMNA ZE JESTEM POLKA I UWAZAM , ZE ZA TAKIE WYGLUPY POWINIEN PAN STANAC PRZED SADEM, OCZYWISCIE NIE LUBELSKIM!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: