Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot i Mucha w "Tańcu z gwiazdami"?

Utworzony przez Łęczna czeka, 1 kwietnia 2009 o 08:21
a ja państwa posłów zapraszam do zainteresowania się tym co dzieje się z waszym kołem powiatowym wŁęcznej. ZERO działalności a wy na tańce. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale lipny tekst, od razu widać, że podpucha na 1 kwietnia. Listy osób zaproszonych do TzG nigdy nie wypływają tak wcześnie przed programem. To po pierwsze. Po drugie - Doda już od dawna zapowiadała, że nigdy nie zatańczy. Co za żenada z tym tekstem. Moglibyście się bardziej postarać, dziennikarze z DW, i wymyślić coś bardziej wiarygodnego.
0
Ej-panowie radaktorzy-postarajcie się bardziej.To już nawet nie jest "lipa"-to brak szacunku dla czytelników..........
0
Prima Aprilis
0
To ey jesteście lipa.Ja rzeczywiście słyszałem wypowiedź tych osób że będą występować.Nasz poseł pierwszy taniec wykona z mistrzem tańca ero Wibratorem
0
Z Panią poseł Muchą chciałbym zatańczyć. Piękna kobieta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: