Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Kaczyński jest moim sojusznikiem

Utworzony przez mk, 14 listopada 2010 o 15:21
co za bzdury
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu ten palikot? Tfu!!!
0
Nie plujcie na Janusza Palikota, nie poniżajcie go bo być może to Wasz przyszły premier. Ja na niego zagłosuję na pewno. Sto lat... Januszu! Sto lat!
0
Mariusz napisał:
Nie plujcie na Janusza Palikota, nie poniżajcie go bo być może to Wasz przyszły premier. Ja na niego zagłosuję na pewno. Sto lat... Januszu! Sto lat!
odbiło Ci????
0
twarzoskop
0
Mariusz napisał:
W KAMIENIOLOMACH HA.HA.HA.
0
Mariusz napisał:
W KAMIENIOLOMACH HA.HA.HA.
0
Palikot naszym przyszłym premierem . Ma charyzmę,rzeczowy program, nie boi się kundelków, ma ciekawe,nowatorskie pomysły, Na pewno będzie lepiej i weselej. adampe Przyłączcie się do tego projektu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: