Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot krytykuje Kaczyńską, bo wzięła odszkodowanie za śmierć rodziców

Utworzony przez Gość, 8 września 2010 r. o 15:11
oho, 19:00. Młodzieżówka PO wróciła z piaskownicy i zasiadła do PC-tów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
Palikot ma w 100% rację. Jak może państwo placić za ubezpieczenie urzędnika z naszych podatków kwotę 70 tys. miesięcznie. Czyste złodziejstwo, okradanie państwa i nas wszystkich. Niechby sobie założył prywatną firmę i z jej zysków płacił sobie ubezpieczenie 70 tys miesięcznie. Najgorszy prezydent RP to co można było się po nim spodziewać.
Zapytaj posła Palikota o ile został zwiększony budżet kancelarii nowego prezydenta. Zapytaj posła Palikota na jaką kwotę opiewa polisa obecnego prezydenta. Zapytaj posła Palikota czemu jego biuro nie odprowadzało składek na ZUS swoich pracowników i to pomimo otrzymywaniu ponad 13 tysięcy miesięcznie z kancelarii sejmu na prowadzenie swojego biura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
break napisał:
oho, 19:00. Młodzieżówka PO wróciła z piaskownicy i zasiadła do PC-tów.
Oho, betonowe marionetki PiS'u znowu przypuszczają atak. Dla Twojej wiadomości, nie należę do żadnej partii, po prostu wyśmiewam obłudę jaką rządzi się rzeczywistość tego biednego kraju. Jak ktoś ma jaja powiedzieć na głos co większość myśli to go wyśmiewacie, jak ktoś skrytykuje Prezesa - jesteście w stanie zabić. Popatrz co się stało z Migalskim, co się dzieje teraz z Jakubowską. Heil Kaczyński ponad wszystko! Buhehe he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
A wiesz, że Palikot jako jedyny poseł nie pobiera wynagrodzenia? Nie jestem jego fanem ale pieprzysz bzdury w tym momencie.
Kolejny "uwiedziony" przez posła Palikota? Oświadczenia majątkowe są ogólnie dostępne więc możesz sam sprawdzić. Z szacunku dla emerytów i rencistów wszelkich nacji z tymi przez lata prowadzącymi działalność gospodarczą, o wysokości diet pobranych w roku bieżącym, ubiegłym i innych latach "posłowania" nie wspomnę - każdy może sprawdzić na stronach sejmu. O comiesięcznych przelewach z kancelarii sejmu na biuro poselskie jednego z największych labowiczów sejmu RP również nie wspomnę - tym razem z szacunku dla wszystkich, którzy prowadzą aktualnie działalność gospodarczą. O nieodprowadzanych składkach ZUS za pracowników biura poselskiego z szacunku do wszystkich, którzy na bieżąco składki na ubezpieczenia społeczne płacą również milczeć wypada. Było manipulatorów wielu, ale żaden nie śmiał grać przy pośle Palikocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Oho, betonowe marionetki PiS'u znowu przypuszczają atak. Dla Twojej wiadomości, nie należę do żadnej partii, po prostu wyśmiewam obłudę jaką rządzi się rzeczywistość tego biednego kraju. Jak ktoś ma jaja powiedzieć na głos co większość myśli to go wyśmiewacie, jak ktoś skrytykuje Prezesa - jesteście w stanie zabić. Popatrz co się stało z Migalskim, co się dzieje teraz z Jakubowską. Heil Kaczyński ponad wszystko! Buhehe he he he
Gdyby teraz był wiek XIX, to bym pomyślał, żeś zacofany... Gdyby teraz był wiek XX, to bym pomyślał, żeś niedoinformowany... Mamy wiek XXI więc przestań manipulować bo każdy wie, że jaja mieć może każdy - wydmuszki też!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Paligłupowi co do tego...wzięła bo jej się należało. Skoro jej rodzice opłacili sobie takie ubezpieczenie to po ich śmierci jak najbardzie pieniądze są jej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ma rację! Rzecz w tym że składki były nie z kieszeni pani Marty Kaczyńskiej a z NASZYCH PODATKÓW !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem jest, moim zdaniem, że para prezydencka była za wysoko ubezpieczona - na koszt państwa ! Może i takie ubezpieczenie powinno być, ale należy miarkować bo nasz kraj nie jest zbyt bogaty. A swoją drogą ciekawe, czy Prezydent Komorowski z małżonką jest także tak wysoko ubezpieczony? Jezeli tak, to należy dziwić się ubezpieczycielowi - w kontekście tego, że bądą oni latali także Tu 154 pilotowanym przez ten nieszczęsny pułk ! (chyba, że nie?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież "oczywista oczywistość", że Pan Palikot ma rację !!! Tylko PiSowskie zakute, moherowe berety nie mogą sobie tej oczywistości przyswoić... Przecież taka jest prawda !!! Ale PiS opiera się na okłamywaniu społeczeństwa RP i obłudzie, więc wg. nich ujawnienie prawdy, że bratanica Jara okradła Polskę z 3000 000 PLN nie wchodzi w grę. Z tych pieniędzy powinna przynajmniej pokryć koszty pochówku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
'Gość' No i o co te halo zadłużony Pośle Palikocie ? Na tyle była Para Prezydencka ubezpieczona z polisy jeszcze Kwaśniewskiego ![/b] Tak, to prawda. Ale mogliby w ramach jakiejś sprawiedliwości społecznej zrezygnować z tak wysokiej sumy ubezpieczenia na rzecz jakiejś niższej. 'kris' Palikot ma w 100% rację. Jak może państwo płacić za ubezpieczenie urzędnika z naszych podatków kwotę 70 tys. miesięcznie. Czyste złodziejstwo, okradanie państwa i nas wszystkich. Niechby sobie założył prywatną firmę i z jej zysków płacił sobie ubezpieczenie 70 tys miesięcznie. Najgorszy prezydent RP to co można było się po nim spodziewać. Historia - o ile jego braciszek go nie wybieli - sprawiedliwie oceni Kaczyńskiego. Fakt - prezydentem był beznadziejnym, taka jest moja opinia i wielu z Polaków, gdyby żył i tak przegrałby wybory bo miał poparcie społeczne w granicach 20%. Jest to rzecz niewyobrażalna, żeby ktokolwiek był ubezpieczony na taką sumę. Wprawdzie "ludzkie życie jest bezcenne" no ale bez przesady. 'mosquito' Jeżeli tzw. Skarb państwa płacił składki na to ubezpieczenie to faktycznie coś tu jest niekoszerne. No przecież nie z własnej kieszeni by zapłacił. Życie prezydenta jest szczególnie chronione - BOR, pancerne limuzyny, środki ostrożności, do tego takie ubezpieczenie? To już przesada. Prezydent zarabiający ok 30 tyś. miesięcznie nie byłby w stanie opłacić sobie takiego ubezpieczenia. 'oserwator' Zauważyliście , że od kiedy Komorowski został prezydentem, Palikot przestał pytać o problemy alkoholowe głowy państwa ? Dlaczego ? Otóż to bardzo znany, drażliwy i wstydliwy problem Platformy. Może dlatego, że Komorowski mówi czysto i nie bełkocze nic pod nosem? Co wy wszyscy macie do tego Komorowskiego? Człowiek jak każdy inny, z bogatą przeszłością, powszechnie szanowany. To, że was prezio nie wygrał to jeszcze będziecie się cieszyć niedługo z tego faktu. Jakby wam wprowadził wraz ze swoją zgubną ideologią zamordyzm, to dopiero byście płakali. 'hojny' na jeszcze wyżej ubezpieczOny jest Komorowski. A że ma liczną rodzinę gdyby zginął, rodzina dostała by gigantyczne pieniądze, CZEGO IM NIE ZAZDROŚCIMY, ALE SERDECZNIE ŻYCZYMY Twoja wypowiedź mogłaby zostać odebrana jako groźba karalna, więc nie zdziwiłbym się, gdyby prokuratura wniosłaby o sprawdzenie Twojego ip i postawienie w stan oskarżenia. Zastanów się co za bzdury piszesz. 'anula' Skoro Palikot jest taki prawdomówny i taki uczciwy , to najpierw niech wypowie się na temat, od którego aż huczy na necie, a mianowicie - czy faktycznie jego ojciec był szmalcownikiem , oraz na wiele innych zarzutów pod adresem jego rodziny. Jeśli faktycznie , to co piszą internauci jest prawdą , to Palikot powinien być ostatnią osobą , która może innym cokolwiek zarzucać - zwłaszcza nieuczciwość (jeśli chodzi o Martę Kaczyńską ). Gdyby nie było podstaw prawnych zapewne nie otrzymałaby ona tak wysokiego odszkodowania po śmierci swoich rodziców. Kim jest i jakim prawem taki ktoś , jak Palikot może ją z czegokolwiek rozliczać ? Czas najwyższy , aby ten chory psychicznie poseł sam rozliczył się uczciwie z tego , czego rzekomo sam ,, uczciwie " się dorobił. Ktoś , kto sam nie jest w porządku , zawsze szuka winnych wokół siebie. Ciekawe , na ile i z czego ubezpieczona jest ,,banda" Palikota ? Tego zapewne długo się nie dowiemy , no chyba że cyt,, prezydent będzie gdzieś leciał i to wszystko ".... się wyjaśni. Anula, bo się zapowietrzysz. Po pierwsze - Palikot nie zarzuca nieuczciwości samej Marcie Kaczyńskiej, ale gdybyś czytała ze zrozumieniem - nie wiem, może w gimnazjum jeszcze jesteś i nie przerabiałaś z Panią na lekcjach - to wg niego nieuczciwe jest to, że M.K. dostaje odszkodowanie od ubezpieczyciela, które było opłacane ze Skarbu Państwa a więc z naszych podatków. Piszesz: "Gdyby nie było podstaw prawnych zapewne nie otrzymałaby ona tak wysokiego odszkodowania po śmierci swoich rodziców." - a jakie masz ku temu podstawy prawne? Jedyną podstawą jest umowa ubezpieczenia. Z tym się zgodzę. Kwestią moralności jest fakt, że to ubezpieczenie było opłacane z pieniędzy podatników. A może ja sobie nie życzę, żeby moje podatki, zasilały czyjeś PRYWATNE ubezpieczenie? Dalej: "Kim jest i jakim prawem taki ktoś , jak Palikot może ją z czegokolwiek rozliczać ?" - Kim jest? Osobą, która jest przedstawicielem narodu jako poseł i która na głos zwróciła uwagę na pewien niesmak tej sytuacji. Ja się z nim zgadzam. Współczuje Pani Marcie całym sercem, ale wybacz - jeśli zginą Twoi rodzice (czego Ci nie życzę) - to czy dostaniesz 3 mln zł odszkodowania? Nie? Ojej. Ostatnia kwestia - jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje o nieuczciwości zdobycia majątku Palikota, zapraszam Cię do prokuratury, chętnie poznamy tą wiedzę.
Po pierwsze co to jest "sprawiedliwość społeczna" ? Widać że kolega chyba z WUMLU nauki jeszcze czerpał. Po drugie jakie 70 tysięcy miesięcznie? Chyba kolega ma trudności z liczeniem ewentualnie z czytaniem - a może z jednym i drugim. Po trzecie przez kogo niby Komorowski jest tak szanowany? I to jeszcze powszechnie? Przez Wajde? Przez Kutza? Po czwarte o jakich groźbach karalnych mówisz? Nie strasz bo się zesr.... . I po piąte co do uczciwości Palikota wystarczy przeczytać wywiad z byłą jego żoną. Donacje z firm z Antyli Holenderskich, Cypru - jak się postarasz to dostaniesz? Nie? Ojej. Prywatyzacja Polmosu Lublin kontrola skończona? Transfery z rajów podatkowych - kontrola UKS skończona? Nieujawnione źródła dochodów palikotowego koleżki - kontrola skończona? Ale jak tu skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
To przecież "oczywista oczywistość", że Pan Palikot ma rację !!! Tylko PiSowskie zakute, moherowe berety nie mogą sobie tej oczywistości przyswoić... Przecież taka jest prawda !!! Ale PiS opiera się na okłamywaniu społeczeństwa RP i obłudzie, więc wg. nich ujawnienie prawdy, że bratanica Jara okradła Polskę z 3000 000 PLN nie wchodzi w grę. Z tych pieniędzy powinna przynajmniej pokryć koszty pochówku...
ale najwieksi złodzieje to ci, co płaca podatki na Cyprze a mieszkają w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł się k**wa ten co ma wstyd. Palant zabraby się za to do czego się zobowiązał a nie duperelami. Region i Miasto zdziadziało i stanowi niedoinwestowany margines kraju a ten jakieś szopki urządza prostak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to sie płaci ubezpieczenie żeby mieć odszkodowanie. Palikocie nie przynoś wstydu Lubelszczyźnie!!! Obiecałes przecież: "Wszystko dla Lubelszczyzny".....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
A wiesz, że Palikot jako jedyny poseł nie pobiera wynagrodzenia? Nie jestem jego fanem ale pieprzysz bzdury w tym momencie.
Masz na to jakieś dowody , czy sam Palikot Cię o tym poinformował ? Cyt:,,A może ja sobie nie życzę, żeby moje podatki, zasilały czyjeś PRYWATNE ubezpieczenie? "... Jeśli Ty możesz sobie czegoś życzyć , to ja też, czyż nie? Nie życzę sobie , aby pieniądze z moich podatków przeznaczane były na utrzymywanie bandziorów odsiadujących wieloletnie wyroki, gdzie średnio stawka dzienna jednego kryminalisty wynosi ok. 76 zł. Nietrudno policzyć, ile ta stawka wynosi miesięcznie i rocznie.... Jak tak straszysz tą prokuraturą , to zapewne masz rozeznanie , ilu mamy w kraju obecnie kryminalistów i ile pieniędzy podatników przeznacza się na tych darmozjadów. Kwota 3 milionów Marty Kaczyńskiej , to jest ,,pikuś" ....Cyt: Współczuje Pani Marcie całym sercem, ale wybacz - jeśli zginą Twoi rodzice (czego Ci nie życzę) - to czy dostaniesz 3 mln zł odszkodowania? Nie? Ojej." Moi rodzice już nie żyją i dostałam za nich tyle odszkodowania, ile mi się należało. Nie miałam do nikogo żalu , ani pretensji, bo nie jestem materialistką . Dla mnie pieniądz jest ważny na tyle ,żeby przeżyć, ale nie jest najważniejszy.Cenię w życiu inne wartości. Cyt ,,Ostatnia kwestia - jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje o nieuczciwości zdobycia majątku Palikota, zapraszam Cię do prokuratury, chętnie poznamy tą wiedzę." Chyba sam w to nie wierzysz ,że na zbijaniu palet, można się w naszym kraju dorobić majątku ? Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć , to odpowiedzi znajdziesz na necie, lub popytaj ludzi z Biłgoraja,oni Ci wiele powiedzą. Jeszcze jedno- wcale nie dziwi mnie fakt ,że tak bardzo bronisz Palikota, a dlaczego mnie nie dziwi? Odpowiedzi niestety Ci nie udzielę, bo jest zbyt prosta . Jeśli faktycznie jesteś taki mądry , za jakiego się uważasz , to już zapewne ją znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na super ne hassbewertung DANKE? wer auch immer dat war!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZES DYZMA jest wzorem uczciwości i cnót moralnych ... DYZMA , DYZMA , DYZMA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...co by nie pisać, to smród jest. Nie dość, że pogrzeb po królewsku za kasę państwową, to jeszcze 3 bańki zgarnęła... Ile te kaczory nas wszystkich kosztują?... ile nas wszystkich jeszcze kosztować będą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILCZ ZŁODZIEJU. ZANIM SIE ODEZWIESZ ODDAJ ŻONIE PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONCIE TEGO BUCA Z LUBELSZCZYZNY,JA MAM ZBYT DALEKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZWYKLE PALIKOT MA RACJĘ. MÓWI NIEWYGODNĄ DLA NIEKTÓRYCH ALE PRAWDĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...