Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot krytykuje Kaczyńską, bo wzięła odszkodowanie za śmierć rodziców

Utworzony przez Gość, 8 września 2010 r. o 15:11
chamo z biłgoraja jeszcze mordy nie zamknęło? buraczysko przepadnie prędzej czy później
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest łatwo trafić do tępych głów gawiedzi wschodniej.Ale niech Pan próbuje-może przynajmniej częściowo odniesie to skutek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Masz na to jakieś dowody , czy sam Palikot Cię o tym poinformował ? Cyt:,,A może ja sobie nie życzę, żeby moje podatki, zasilały czyjeś PRYWATNE ubezpieczenie? "... Jeśli Ty możesz sobie czegoś życzyć , to ja też, czyż nie? Nie życzę sobie , aby pieniądze z moich podatków przeznaczane były na utrzymywanie bandziorów odsiadujących wieloletnie wyroki, gdzie średnio stawka dzienna jednego kryminalisty wynosi ok. 76 zł. Nietrudno policzyć, ile ta stawka wynosi miesięcznie i rocznie.... To co, najlepiej ich wszystkich byłoby rozstrzelać tak? Stawki są jakie są, nie mam na to wpływu ani ja ani Ty. Pretensje do Ministerstwa. Przypominam, że kryminalista to niestety ale też człowiek, z uwagi na przyrodzoną godność osoby ludzkiej trzeba dać mu papu. Poza tym - ludzie w więzieniach wcale nie mają tak różowo. Przepełnione cele, gdzie na więźnia przypada nieraz metr kw. powierzchni - napiszesz, że dobrze im tak. Ale nie wszyscy siedzą za ciężkie przestępstwa, niektórzy tylko za drobne występki. Jak tak straszysz tą prokuraturą , to zapewne masz rozeznanie , ilu mamy w kraju obecnie kryminalistów i ile pieniędzy podatników przeznacza się na tych darmozjadów. A wiesz, ile mamy w kraju innych darmozjadów? Ludzi, co chociaż mogli by pójść nawet do przysłowiowego zamiatania ulic, siedzą na lipnych rentach i walą w czoko państwo? Nieco więcej. Kwota 3 milionów Marty Kaczyńskiej , to jest ,,pikuś" .... NIE, TO NIE JEST PIKUŚ. To kasa której składki szły z naszych podatków. Nie życzę sobie, by kobieta, która zamiast opłakiwać rodziców uśmiechnięta pozowała do magazynów typu VIVA, GALA etc., która i tak razem z mężem godnie żyje, brała TAKĄ KASĘ. Fakt - nic jej nie zwróci rodziców, ale to nie powód by ładować w nią tyle kasy z odszkodowania. Za nasze podatki. Cyt: Współczuje Pani Marcie całym sercem, ale wybacz - jeśli zginą Twoi rodzice (czego Ci nie życzę) - to czy dostaniesz 3 mln zł odszkodowania? Nie? Ojej." Moi rodzice już nie żyją i dostałam za nich tyle odszkodowania, ile mi się należało. Nie miałam do nikogo żalu , ani pretensji, bo nie jestem materialistką . Dla mnie pieniądz jest ważny na tyle ,żeby przeżyć, ale nie jest najważniejszy.Cenię w życiu inne wartości. To Twoja prywatna sprawa, nie wymaga komentarza. Cyt ,,Ostatnia kwestia - jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje o nieuczciwości zdobycia majątku Palikota, zapraszam Cię do prokuratury, chętnie poznamy tą wiedzę." Chyba sam w to nie wierzysz ,że na zbijaniu palet, można się w naszym kraju dorobić majątku ? Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć , to odpowiedzi znajdziesz na necie, lub popytaj ludzi z Biłgoraja,oni Ci wiele powiedzą. W tym kraju na produkcji szczotek do kibla można zbić majątek, trzeba trafić z towarem w rynek. To co robił Palikot jako biznesmen mnie naprawdę nie interesuje, mam gdzieś to na czym się dorobił itp. Dla mnie liczy się czy ktoś, kto został wybrany do sejmu sprawuje swój mandat należycie. Ja krytykuję Kaczyńskiego - ale że nie miałbym siły przebicia, cieszę się, że jest ktoś taki jak on, kto powie to na głos za mnie. Co do ludzi z Biłgoraja, to pojedź na każdą inną wieś i zapytaj o sołtysa, ludzie też Ci wiele powiedzą. Mentalność ludzi jest taka, że lubią sobie pogadać. Tak zawsze było, jest i będzie. Jeszcze jedno- wcale nie dziwi mnie fakt ,że tak bardzo bronisz Palikota, a dlaczego mnie nie dziwi? Odpowiedzi niestety Ci nie udzielę, bo jest zbyt prosta . Jeśli faktycznie jesteś taki mądry , za jakiego się uważasz , to już zapewne ją znasz. Hehehe znaczy, że co? Jestem jego zwolennikiem? Mam legitymację PO? Opłaca mnie Palikot czy może PO? Nie dziewczyno, od lat interesuje się polityką i od lat ją komentuje na forach, Kaczyńskich znienawidziłem do cna po rządach 2005 - 2007, kiedy wprowadzili państwo policyjne, szczucie ówczesnej opozycji (PO, SLD), brak JAKICHKOLWIEK reform, nawet pozornych, ciągłe kłótnie w rządzie, politykę antyeuropejską, skłócenie z sąsiadami, etc. Mógłbym tak jeszcze kilka godzin wymieniać. Dla Twojej wiadomości dziewczynko, nie popieram żadnej partii, jeśli występuje przeciwko jakiejś to tylko PiS-owi, bo tam ilość szuj na metr kwadratowy przeszedł ludzkie wyobrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myslisz klarnecie ze teraz bedzie lepiej??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz temu szczekaczowi jajca wybiora,samymi podatkami.Dobrze KOMUCHY zaczely.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JAK ZWYKLE PALIKOT MA RACJĘ. MÓWI NIEWYGODNĄ DLA NIEKTÓRYCH ALE PRAWDĘ.
Jeżeli prawda Palikota jest taka , jak twoja - to nie dziwi mnie ,że piszesz bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Don~- moja odpowiedz na Twoje wywody będzie bardzo krótka- JESTEŚ CIENKI BOLEK, zwłaszcza w temacie polityki. Zbyt dużo telewizji i szmatławych gazet, zbyt mało ciekawych książek i wypowiedzi ludzi , którzy zwłaszcza polityką się zajmowali ( niektórzy już nie żyją)i zajmują.Na marginesie, to ,że mamy tak dużo osób na zasiłkach i bezrobotnych , to jest wina tych , którzy rządzą w naszym kraju. Ciekawi mnie , czy pokochasz PO, jak skończą się jej rządy, czy też znienawidzisz , jak PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Palikot odda pieniądze za te działki na Górach w Kazimierzu które kupił od Pana Tusińskiego, który wiele lat bezskutecznie się starał o ich przekwalifikowanie na budowlane. Palikotowi to przekwalifikowanie zrobkono od ręki dzięki czemu zarobił wiele milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...