Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Lech Kaczyński nie powinien leżeć na Wawelu

Utworzony przez kasia, 15 lipca 2010 r. o 11:19
Gość napisał:
CIOTA ??????????
WIDZISZ CIENIASIE ,ŻE Z POWODU CIENIUTKIEGO MÓŻDŻKU MUSISZ OBRAZIĆ PANA YARA .JA JEGO ZA CIOTĘ NIE UWAŻAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MODLĄCY napisał:
WIDZISZ CIENIASIE ,ŻE Z POWODU CIENIUTKIEGO MÓŻDŻKU MUSISZ OBRAZIĆ PANA YARA .JA JEGO ZA CIOTĘ NIE UWAŻAM.
dobrze wiesz BUCU kogo obrazam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~Wojtek~' date='15.07.2010, 16:40:38' post='316213'] 1. Czy to prawda, że matka Janusza Palikota, Czesława Emilia Palikot, była ocalałą więźniarką nazistowskiego obozu zagłady KL Lublin na Majdanku? 2. Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota, Marian Palikot, był antysemitą, który na takich tragediach jaką cudem przeżyła matka Janusza Palikota, zarabiał brudne pieniądze ? 3. Czy to prawda i wielka rodzinna tajemnica, że to Marian Palikot sprzedał swoją przyszłą żonę nazistom? 4. Czy to prawda, że bezpośrednią przyczyną alkoholizmu Mariana Palikota, były wyrzuty sumienia wywołane jego dawną haniebna działalnością szmalcownika? 5. Czy Janusz Palikot dowiedział się o rodzinnej tragedii, gdy był nastolatkiem i to było bezpośrednią przyczyną jego niezrozumiałego zachowania, młodzieńczego buntu, w wyniku czego został usunięty z liceum? 6. Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota wstąpił do PZPR w czasach stalinowskich i był członkiem partii, aż do roku 1982? 7. Czy to prawda, że Marian Palikot był synem prostych chłopów, głęboko wierzących katolików i antysemitów, a sam przywiązywał do wartości narodowych i katolickich fanatyczną wręcz wagę. Czy to jest przyczyna awersji Janusza Palikota do idei endeckich i religii katolickiej, które kojarzą mu się ze szmalcownikiem i alkoholizmem? Wojtek - Czy to prawda że byłeś miękkim robiony ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BO KOGO BUCU PIJESZ ???????????????????????????
Do ciebie miękkim robiony ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu WSZYSTKO SZCZERA PRAWDA BUC I TYLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pańską opinię w tej sprawie . Wiem ,żę mam godnego przedstawiciela w polityce Zdrowia i sił Panie Januszu Wyślij e-mail
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...